Iecavas
novads
IEsakņojas
Seko: twitter facebook draugiem rss

Mēneša jaunietis

0

Iecavas jauniešiem ir ļoti daudz apslēptu talantu, viņi nodarbojas ar netradicionālām lietām, par kurām citi, iespējams, nemaz nenojauš. Ar titulu «Mēneša jaunietis» mēģināsim arī citiem Iecavas novada jauniešiem pastāstīt, cik dažādi un interesanti mēs esam, tādā veidā cenšoties iedvesmot citus jauniešus.

Mēneša aktīvākais jaunietis Iecavas novadā tiek izraudzīts katru mēnesi.

Pretendentus izvērtē Jaunatnes konsultatīvā padome sadarbībā ar jaunatnes lietu speciālistu.                                  

 

Augusts

 

Augusta mēneša jauniete savu dziedātprasmi plašākai publikai demonstrēja jau divu gadu vecumā, kad piedalījās Latvijas Televīzijas mazo vokālistu konkursā «Cālis». Tagad Annai Patrīcijai Karelei ir 16. Kādi ir viņas centieni šovasar, lasi šeit

 

 

Jūlijs

 

Līvas Indriķes talants un aizraušanās ir organizēt, dekorēt un radoši izpausties. Tieši tāpēc jauniete daudz laika pavada, iesaistoties brīvprātīgajā darbā. Par visām viņas aktivitātēm lasi šeit.

 

 

Jūnijs

 

«Šodien es vēl nezinu, kas gribu būt, bet noteikti dziedāšu,» tā par saviem nākotnes plāniem stāsta jūnija mēneša jauniete Patrīcija Spale. Vairāk par viņas panākumiem lasi šeit.

 

 

Maijs

 

Maiju aizvadījām hokeja gaisotnē, jūtot līdzi Latvijas izlases gaitām Pasaules čempionātā. Iespējams, ka pēc dažiem gadiem valstsvienības sastāvā Latvijas godu aizstāvēs arī iecavnieks Kaspars Ziemiņš, kurš maijā ieguvis titulu mēneša jaunietis. Vairāk par Kasparu - šeit.

 

 

 

Aprīlis

 

Eva Ķeruže - viena no 7.Jauniešu Saeimas deputātiem - ik dienu interesējas par aktuālajiem jaunumiem pasaulē un savu nākotnes profesiju vēlas saistīt ar politikas zinātni. Vairāk par aprīļa mēneša jaunieti lasi šeit.

 

 

 

Marts

 

«Robotikas pulciņa izveide mūsu skolā mainīja manu dzīvi uz labo pusi - es atradu aizraušanos, kas man ļoti patīk,» teic Oskars Brauns, kurš izvirzīts par Iecavas novada mēneša jaunieti martā. Kā jaunietis liek lietā savu radošumu, būvējot robotus, lasi šeit.

 

 

Februāris

 

Raiti Fomratu īsumā raksturo viens vārds - «ātrs». Ļoti ātri - tikai trīs gadus pēc treniņu uzsākšanas - viņam izdevies kļūt par valsts otro ātrāko sprinteri U20 vecuma grupā un par piekto ātrāko skrējēju pieaugušo konkurencē. Vairāk par Raita sasniegumiem lasi šeit

 

 

Janvāris

 

Anželika Matileviča ir viena no tiem 4000 jauniešiem valstī, kuri ir izmantojuši iespēju apgūt profesiju, iesaistoties Valsts izglītības attīstības aģentūras projektā Jauniešu garantija. Kā jauniete nonāca līdz pastāvīgam viesmīles darbam, lasi šeit.

 

 

 

 

Lapas informācija atjaunota:    28.08.2017
Aktuālais jautājums

Vai uzskati, ka pašvaldības pārstāvju tikšanās ar iedzīvotājiem novada ciemos ir noderīgas?

Jā, noteikti
Nezināju, ka šādas tikšanās notiek
TWITTER
IecavaLV
18 Sep
Iesāc nedēļu ar labu darbu – piesaki vietējo uzņēmumu konkursam „Iecavas novada uzņēmēju gada balva”! Vairāk… https://t.co/6Or8xeLRc6