Iecavas
novads
IEsakņojas
Seko: twitter facebook rss

Skolēnu nodarbinātība vasaras brīvlaikā

0

Arī šovasar pašvaldība organizēs skolēnu nodarbinātību.

Saglabājot iesākto tradīciju, jau piekto gadu pēc kārtas Iecavas novada dome organizēs skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā. Skolēnu interese par iesaistīšanos projektā ar katru gadu palielinās, to uzskatāmi parāda pagājušā gada rādītāji, kad 2016. gadā nodarbinātības projektā uz 58 pieejamajām vietām pieteicās rekordliels skaits - 112 kandidāti. Šogad darbavietu skaits novadā palielināts un tiks nodarbināti 69 jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem.

Tāpat kā iepriekšējos gados, skolēniem būs iespēja strādāt Iecavas novada pašvaldības iestādēs un kapitālsabiedrībās, izvēloties sev vienu tīkamāko laika posmu - no 19. jūnija līdz 14. jūlijam vai no 17. jūlija līdz 11. augustam.

Skolēniem galvenokārt tiks piedāvāti darbi, kas saistīti ar teritorijas uzkopšanu, bet neizpaliks arī radošie darbi, kurus varēs veikt Sociālajā dienestā, Iecavas kultūras namā, Iecavas Jauniešu centrā vai kādā no bibliotēkām.

Organizējot skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, pašvaldība piedāvā skolēniem gūt pirmo darba pieredzi, sniegt izpratni par profesijām un nepieciešamo zināšanu līmeni tajās, darba saturu, pienākumiem, perspektīvu. Jauniešiem tiek dota iespēja lietderīgi pavadīt vasaras brīvdienas un iesaistīties algotā pagaidu darbā, saņemot par to atalgojumu.

Skolēnu nodarbinātības pasākumos vasaras brīvlaikā iesaistītie skolēni strādā četras nedēļas, nepārsniedzot četras stundas dienā un 20 stundas nedēļā, un saņem atlīdzību Latvijas Republikā noteiktās minimālās darba algas apmērā par faktiski nostrādāto stundu skaitu.

No 2. līdz 31. maijam pieteikumus varēs iesniegt Iecavas novada domes kancelejā.

Izdrukātas pieteikuma anketas var saņemt gan Iecavas novada domes kancelejā, gan Iecavas Jauniešu centrā.

Neskaidrību jautājumos vērsties pie jaunatnes lietu speciālistes Ilzes Dreimanes Iecavas Jauniešu centrā (Grāfa laukums 1) vai zvanīt pa tālruni 26681879.

 

UZZINI, KO DOMĀ IECAVAS JAUNIEŠI PAR SKOLĒNU NODARBINĀTĪBA - SPIED ŠEIT!

Lapas informācija atjaunota:    03.04.2018
Aktuālais jautājums

Vai Tu šķiro atkritumus?

Jā, šķiroju visus mājsaimniecības atkritumus
Šķiroju daļēji, piemēram, tikai stikla taru, PET pudeles, papīru
Nē, nesaprotu kāds no tā labums
Šķirotu, ja tuvumā būtu šķirošanas konteineri
TWITTER
IecavaLV
17 Apr
Informējam, ka darbadiena no pirmdienas, 30.aprīļa, tiek pārcelta uz sestdienu, 21.aprīli. Iecavas novada pašvaldī… https://t.co/EVnfNS8D7m