Iecavas
novads
IEdzīvina
Seko: twitter facebook draugiem rss

Iecavas novada pašvaldības iestādes “Iecavas novada Sociālais dienests” dienas centrs "Iecavnīca"

0

Adrese: Grāfa laukums 1,                                                                       
Iecava, Iecavas novads, LV-3913                                                            

Tālrunis: 26599492                                                                              

E-pasts: iecavasdienascentrs@gmail.com

Darba laiks
Pirmdienās:  10-18
Otrdienās:      9-18
Trešdienās:     9-17
Ceturtdienās: 10-18
Piektdienās:   10-17

Dienas centra vadītājs - Ģirts Majors (mob. tālr. 26599492);
sociālā darbiniece - Ilva Vansoviča (mob. tālr. 29116989).

 

Dienas centra nolikums

Dienas centrā gaidām ikvienu un aicinām uzdrošināties mums pievienoties, jo šeit katru dienu var uzzināt un iemācīties ko jaunu, dalīties pieredzē, apgūt jaunas prasmes - katram atradīsies nodarbe vai relaksējoša atpūta pēc darba dienas.

Pirmdienas ir individuālo konsultāciju dienas, kad var saņemt psiholoģisko atbalstu, apgūt informācijas tehnoloģijas, kā arī saņemt konsultācijas un palīdzību.

Otrdienās no plkst.10.00 tiekas darbīgu un dzīvespriecīgu dāmu – senioru grupa “Kamenes”. Šajā laikā ir iespēja nodarboties ar rokdarbiem, klausīties vieslektoru vadītās nodarbības vai skatīties filmas, mielojoties ar cepumiem un tēju.
Plkst.16.00 tiekas senioru domubiedru grupa “Doma”, kurā uz sarunām un vieslektoru nodarbībām pulcējas inteliģenti, sabiedriski aktīvi dalībnieki ar ļoti dažādām interesēm. Plkst.15.00 tiekas jaundibinātais IT (informāciju tehnoloģiju) pulciņš visiem interesentiem (pamatā pieaugušajiem).

Trešdienās plkst.9:00 un plkst.11:00 aicinām pievienoties veselīga dzīvesveida piekritējus un apmeklēt kustību terapijas nodarbības, kas notiek sadarbībā ar veselības veicināšanas koordinētāju Ivaru Jurbergu un fitnesa treneri Endiju Čudari (seniorēm 10:30-11:30 un jaunajām māmiņām 11:30-12:30). Savukārt “Iecavas mammas” plkst. 11:30 aicina māmiņas ar mazuļiem kopā pavadīt laiku dziedot, dejojot un rotaļājoties.

Ceturtdienas ir semināru un kursu dienas, bet tiek vadītas arī atbalsta grupas gan mammām, gan pusaudžiem (mammām no 10:00 līdz12:00, pusaudžiem no 15:00 līdz 17:00).  Pēcpusdienās piedāvājam kopā skatīties dažādus video materiālus, filmas par Iecavu, Latviju un pasauli.

Piektdienās plkst.10.00 pulcējas domubiedru grupa cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Katru otro sestdienu (sākot no 2017. gada 9. septembra līdz 2018. gada martam no 10:00 līdz 16:00) Ojāra Stalta lekcija - nodarbība par veselīgu dzīvesveidu un sevis izzināšanu.

Katru dienu brīvo laiku te pavada bērni un jaunieši, spēlējot spēles, zīmējot, rīkojot novusa mačus, skatoties izglītojošas filmas.

Atrodiet sev tīkamo un atnāciet, jo visas aktivitātes ir bez maksas.

Šeit tiek svinēti svētki un uzņemti augsti viesi (labklājības ministrs, LTF vadītājs) un filmētas filmas. Vasarā rīkotas nometnes bērniem, ekskursijas, konkursi un sacensības, sadarbībā ar  Iecavas Jauniešu centru piedāvājam skolēniem 4 darbavietas vasarā.

Sīkāku informāciju par plānotajām aktivitātēm uzzināsiet Dienas centrā, laikrakstā “Iecavas Ziņas” un Iecavas novada pašvaldības portālā www.iecava.lv.

 

Dienas centra aktivitātēm var sekot līdzi arī youtube kanālā.

 

Lapas informācija atjaunota:    18.09.2017
Aktuālais jautājums

Vai uzskati, ka pašvaldības pārstāvju tikšanās ar iedzīvotājiem novada ciemos ir noderīgas?

Jā, noteikti
Nezināju, ka šādas tikšanās notiek
TWITTER
IecavaLV
18 Sep
Iesāc nedēļu ar labu darbu – piesaki vietējo uzņēmumu konkursam „Iecavas novada uzņēmēju gada balva”! Vairāk… https://t.co/6Or8xeLRc6