Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram
PAŠVALDĪBA ATBILD
JAUTĀJUMS

(28.11.2018)

Labdien! Nekas vairs nav dzirdams par Tirgus ielas 5 renovāciju! Vai tā ir atcelta?

Tirgus iela 5
JAUTĀJUMS

(28.11.2018)

Labdien! Jau otro reizi saskāros ar izbēgušu suni ejot ar bērnu uz bērnu dārzu "Cālītis". Suns gan nekur no savas mājas tālu neklaiņo, adrese ir Tirgus iela 11, bet jebkurā gadījumā nav patīkami un droši ar bērnu pārvietoties pa šo ceļu, jo suns rej mums virsū un seko. Manuprāt šis jautājums ir jārisina, jo gan no rītiem, gan vakaros gar šo māju garām iet daudz vecāki ar bērniem!

Tirgus iela
JAUTĀJUMS

(22.11.2018)

Sveiki. Sakarā ar remontiem parkā (rekonstrukcija tiltam) kādi termiņi ir beigt?

Iecava
JAUTĀJUMS

(06.11.2018)

Iecavas novada mājaslapā, lasot ziņu par Dzimtmisas pamatskolas reorganizāciju, ir šāds apgalvojums:- citēju Ņemot vērā esošo skolēnu skaitu Dzimtmisas pamatskolā (01.09.2018. - 97 ), pašvaldībai nav saimnieciski ekonomiska pamatojuma ieguldīt lielas naudas summas ēkas atjaunošanā un kvalitatīva mācību darba nodrošināšanā. Lai skola atbilstu valstī noteiktajām prasībām, būtu jāveic ne vien ēkas remonts, bet arī jāparedz jauna piebūve, kurā atrastos sporta zāle. Te gan jāatgādina, ka 2014.gadā gadā nebija 2x lielāks skolēnu skaits, kad tika lemts skolas atjaunošanu, sporta zāles būvniecību iekļaut novada attīstības programmā un rīcības plānā. 15. novembrī plkst. 18.00 Iecavas kultūras namā notiks tikšanās, pirms tās labprāt iepazītos ar saimnieciski ekonomisko pamatojumu, lai pilnvērtīgi varētu piedalīties diskusijā. Sakiet lūdzu, kur ar šādu dokumentu var iepazīties. Būšu ļoti pateicīgs, ja varētu saņemt elektroniski epastā. Paldies jau iepriekš par atbildi

Dzimtmisa, Iecavas nov.
JAUTĀJUMS

(05.11.2018)

Labdien! Man ir 1gadu un 6 mènešus veca meita. Pirms pus gada deklarèjàmies Iecavas novadā un neesam pieteikušās rindā uz bērnudārzu. Vai to var izdarīt elektroniski un vai mums pienāksies līdzfinansējums auklei,ja vietu bērnudārzā būs jāgaida? Paldies jau iepriekš par atbildi!

Iecavas novads
JAUTĀJUMS

(04.11.2018)

Sveicināti. Vēlētos uzzināt kur var pieteikt bērnu Ziemassvētku pasākumam pirmskolas vecuma bērniem?

Iecava
JAUTĀJUMS

(03.11.2018)

Labdien! Dzīvojam Iecavā 3 gadus, kur arī esam deklarēti. Tā kā vecākie bērni skolas gaitas bija uzsākuši Rīgā, tur arī mācības turpina, kā arī mācās mākslas skolā Rīgā. Šogad Rīgā atcēla mūsu daudzbērnu ģimenes bezmaksas mācības Latgales priekšpilsētas mākslas skolā, jo esam deklarēti Iecavā. Vai Iecavā ir iespējama mākslas skolas izdevumu atmaksa, kā arī ceļa izdevumu kompensācija? 

Iecava
JAUTĀJUMS

(29.10.2018)

Sveiki. Vēlējos uzzināt vai Iecavā ir plānots izveidot atkritumu šķirošanas laukumu, un ja ir, tad kad?

Iecavas novads
JAUTĀJUMS

(19.10.2018)

Labvakar! Sakiet lūdzu vai nav iespēja ierobežot šos rudens gružu dedzinātājus. Smaka neizturama un kodīga. Ir taču iespēja kad izved dažādus atkritumus. Kapēc citiem jācieš un jāelpo tas?

Rīgas iela
JAUTĀJUMS

(19.10.2018)

Vēlējos uzzināt, kurš ir atbildīgs par atkritumu savākšanu parkā. Jau pāris mēnešus pastaigājoties ar bērnu, esmu novērojusi ka atkritumi netiek savākti vairākas dienas pēc kārtas. Varbūt vajadzētu noorganizēt lai savāc atkritumu maisus katru dienu? Atkritumi veļas pāri un izmētāti. Skats nav pievilcīgs. Vai tiešām Iecavas iedzīvotājiem kas pastaigājas pa parku, ir jāskatās uz tādu nesmukumu?

Iecava
JAUTĀJUMS

(18.10.2018)

Labdien! Gribēju uzzināt kāds ir turpmākais liktenis Iecavas novada pašvaldības akcijai- Jūsu īpašums + uzņēmēja biznesa ideja = Iecavas novada izaugsmes veicinātāji? Paldies jau iepriekš par atsaucību!

Dzimtmisa, Iecavas nov.
JAUTĀJUMS

(17.10.2018)

Labdien, vai Iecavas dome ir noteikusi/parādijusi, ka bijušā kariera Iecavas Gulbis ir publiska makšķerēšanas vieta/atpūtas vieta? Jo cilvēki vairāki ir teikuši, ka esot informēti itkā ka šis bijušais kariers, bet patreiz dīķis ir publiska vieta pēc kaut kāda pašvaldības kartes vai ziņām. Ja Iecavas dome, ko tādu ir informējusi, gribētos zināt, kad dome plāno maksāt nomas maksu zemes īpašniekiem, jo šis dīkis, nav publiska vieta kur būtu īpašniekiem jāļauj piekļuve ūdens tilpnei, kā tas attiecas uz ezeru, upi vai jūru. Tāpat senāk pašvaldības jeb laikam kolhoza līdzekļi tika izsaimniekoti rekultivējot šo karieru(, jo rekultivācija nenotika un zemes īpašnieki veic to pa saviem līdzekļiem. Atgādināšu ka šim dīķim (ne ezeram) riņkī atrodas privātīpašums, lai cik vietējie iedzīvotāji nav lauzuši zīmes nost ar norādi PRIVĀTĪPAŠUMS. Makšķērēt un iebraukt šai piegulušajās teritorijās ir AIZLIEGTA, atiecīgi likumam, kas atrodas uz privātīpašuma zemes pieder īpašniekam, ja atradīsies auto/motocikli/velospi'dei un tml. tie tiks aizvilkti un iespējams nodoti lūžņos, teritorijas labiekārtošanas vajadzībām.

Iecava
JAUTĀJUMS

(10.10.2018)

Labvakar! Vai tiek apciemoti lapu dedzinātāji Iecavas centrā? Šovakar stadionā ir necaurrdezams gaiss no kodīgiem dūmiem! Avots- ugunskurs Pļavu ielā.

Iecava
JAUTĀJUMS

(25.09.2018)

Labdien, vai tuvākajā laikā nav plānots sakārtot ielu apgaismojumu tai Baldones ielas daļai, kas ved uz atpūtas vietu ''Spirtnieki'' un ielas galā esošajām mājām. Iela gar spirta rūpnīcas sētu ir neapgaismota, un tumšajos rudens, ziemas vakaros pārvietoties pa to ir nepatīkami.

Baldones iela 4A
JAUTĀJUMS

(19.09.2018)

Labdien, kad tiks rekonstruēts un sakārtots Iecavas centrs ar tirgus teritoriju? Un kā novērst snirdīgo bomžu uzturēšanos autoostas teritorijā? Aicinu padežūrēt Sab.kārtības dienestu un aktīvāk risināt šīs lietas kopā ar Soc.dienestu, jo sabiedrībai nav jācieš no šiem smakojošiem bomžiem un alkoholiķiem.

Iecavas novads
JAUTĀJUMS

(10.09.2018)

Labdien! Daudzas pašvaldības atbalsta daudzbērnu ģimenes (ar 3+ karti). Cik dzirdēts, tad Iecavā, nav nekāda atbalsta šādām ģimenēm. Saprotams, ka pašvaldībā atbalsts ir maznodrošinātiem un mazturīgajiem, bet kā ir ar daudzbērnu ģimeņu atbalstu, kur vecāki tomēr cenšas nebūt nabadzīgajā slānī un strādāt, lai pilnvērtīgi nodrošinātu savai ģimenei iztiku. Atgādināšu, ka arī nodokļi tiek maksāti no tiem, kas strādā, nevis tikai sēž mājās un gaida kārtējo pabalstu. Ja būtu lielāks atbalsts no pašvaldības, tad varbūt arī vecākiem nebūtu tik traki jāraujas un spētu vairāk laika pavadīt ar savu bērnu, nevis no agra rīta līdz vēlam vakaram pa darbiem vien. Kā piemēram maksa par bērnudārzu, mākslas skolu vai pulciņu apmaksa? Paldies

Iecava
JAUTĀJUMS

(13.08.2018)

Labdien, Kur un kā ir jāveic saskaņošana/jāsaņem atļauja dīķa rakšanai?

Reidas
JAUTĀJUMS

Labdien. Liels prieks lasīt, ka pašvaldība rīkojas smaku vai ,pareizāk, smirdoņas jautājumā/ os saistībā ar SIA EGG Energy, kas nodarbojās ar putnu mēslu apstrādi, cik saprotu.. Vilku ielas rajonā, kur uzturos un regulāri pastaigājos ar zīdaini, vismaz katru otro dienu ir ļoti traucējošas smakas, tomēr, cik saprotu- tās nāk ne tikai no putnu fermu puses, bet arī ,atbilstoši attiecīgās dienas vēja virziena plūsmai, no biogāzes stacijas- no tās plūstošā smaka arī ir ļoti traucējoša un nepatīkama. Sakiet- vai ar SIA IECAVA AGRO biogāzes staciju pašvaldība kaut kā risina tās izraisīto smaku "jautājumu"? Ikdienā uzturoties Iecavā, Vilku ielā, kas atrodas ļoti tuvu (starp) šiem abiem smaku gāzu izraisošiem komersantiem, un saņemt dubultu nepatīkamu smaku gāzu devu- gan putnu mēslu, gan pūstošas kukurūzas lakstu- ir sevišķi nepatīkami un ,pieļauju, pat bīstami zīdaiņu un pieaugušu cilvēku veselībai.

JAUTĀJUMS

(09.07.2018.)

Labdien. Kas ir izdarīts no "piešķirtajiem līdzekļiem" auto novietošanas jautājumā? Joprojām pie deviņstāvu mājām nekas nemainās.

JAUTĀJUMS

Labdien! Vai no pašvaldības puses tiek veikta jebkāda darbība, lai iespējami drīz novirzītu automašīnu plūsmu apkārt Iecavas ciemam? Satiksmes Intensitāte ar katru gadu pieaug un pieaug arī izplūdes gāzu daudzums, paaugstinās trokšņa līmenis un samazinās drošība uz ceļiem un krustojumiem. Cik zināms Ķekavai drīzumā būs apvedceļš, bet kā ar Iecavu?

iecava
JAUTĀJUMS

Labdien, Ed. Virzas ielas un Tirgus ielas krustojums reāli apdraud satiksmes drošību. Transportu līdzekļi, kas griežas ārā no Tirgus ielas uz Virzas ielu fiziski nepārredz tuvojošās automašīnas no kreisās puses. To veicina gan Tirgus ielas reljefs, gan arī uz Ed. Virzas ielas (praktiski pašā krustojumā) stāvēšanai novietotais transports, kas ir pretrunā ar CSN (121.Aizliegts apstāties un stāvēt:...121.6. krustojumā un tuvāk par 5 m no tā....). Lūgums izskatīt šī krustojuma drošības uzlabošanas pasākumus. Ieteiktu: 1. izvietot sfērisko satiksmes spoguli pretim Tirgus ielai izbraukšanai uz Virzas ielu; 2. ierobežot (novietoti puķupodi utml Iecavai raksturīgas lietas) Ed. Virzas ielas malu, lai apstāšanās būtu iespējama tikai pēc CSN noteikumiem. Protams iespējami arī citi saprātīgi varianti, lai uzlabotu drošību šajā krustojumā. Paldies.

Iecava
JAUTĀJUMS

(16.04.2018.)

12,13,14,15,16 . aprīlī nebija apgaismojums Rīgas ielai. Kāpēc?

Iecava
JAUTĀJUMS

Labdien! Vēlos noskaidrot, kas notiek SIA "Jaunpagasts Plus"; "Iecavas spirta rūpnīca", kur šorīt, 05.04.18., bija vērojams un dzirdams šausmīgs troksnis, dūmi, smaka. Ieskatam pievienoju nofilmēto. Paldies!

Iecava
JAUTĀJUMS

Labdien! Vai arii shogad nav plaanots ciiniities pret vaarnaam (kraukjiem, kovaarnjiem vai kaa nu to putnu masu sauc)? Marta vidus - viss centrs jau pilns, pie kultuuras nama luuzt zari, kaa saseedushi kokos, protams, tiek kaartotas arii dabiskaas vajadziibas. Ja taa ir jau tagad, bail iedomaaties, kas buus, kad saaks pereet. Vai tieshaam mums vajag taadu viziitkarti centram?

Iecava
JAUTĀJUMS

Labdien. Arī es saņēmu šo jauko brīdinājumu par auto novietošanu zaļajā zonā. 16. marta avīzē lasu, ka ir paredzēti līdzekļi tur ... projekta izstrādei. Daudzi uzskata, ka tas ir jārisina nekavējoties. Namu pārvaldnieks jau solīja sākt izstrādāt projektu jau 2017. gada martā. Mēs gribam zināt, kurš ir galvenais atbildīgais, no kā prasīt atbildību par visu šo?

Iecava
JAUTĀJUMS

(22.02.2018.)

Labdien! Pagājušogad daudzbērnu ģimenēm tika piešķirta NIN atlaide, bet šogad tādas vairs nav. Kādēļ šādas nepatīkamas pārmaiņas? Nākamo atlaidi var gaidīt uz 2021? Jau iepriekš pateicos par atbildi.

Iecava
JAUTĀJUMS

Sveicināti! Pie kādiem dienestiem jāvēršas ar sūdzību par kaimiņiem, kuri uzskata, ka daudzīvokļu mājas Tirgus ielā 5 kāpņu telpa ir viņu privātīpašums un bez kautrēšanās izvieto pelnu traukus un smēķē kāpņu telpā? Protams, ka ir izteikti aizrādījumi, bet bez rezultātiem. Identiska situācija atkārtojas ik dienu pēc plkst. 18:00.

Iecava
JAUTĀJUMS

Labdien! Vai Iecavas novada dome rīko pasākumu Iecavas novadā dzimušo bērniņu sveikšanai?

JAUTĀJUMS

(26.01.2018.)

Labdien! Pavisam drīz tiks apstiprināts novada budžets un tradicionāli tiks izsludināts biedrību un nodibinājumu projektu konkurss un, ņemot vērā, ka šogad lielākā daļa dažādu projektu norisināsies zem "Latvijai 100" zīmes, mēs kā biedrība vēlētos zināt kādi un kad Iecavas novadā tiek plānoti publiskie pasākumi izglītības, kultūras un sporta jomās. Vai ir iespējams kaut kur publiski aplūkot šī gada pasākumu plānu no pašvaldības iestāžu puses un to atbildīgos, lai mēs savas idejas varētu realizēt pēc iespējas saskaņotāk ar novada pasākumiem, tajos iekļauties vai "nekonkurēt" ar laiku? Ar cieņu, Ginta Zaumane, biedrība "RaDam"

Iecava
JAUTĀJUMS

Labdien! Dzīvoju deviņu stāvu mājā Tirgus ielā. Stūra istabās katru ceturto gadu jāveic remonts, jo parādās pelējums uz sienām. Remontu veicu ar mūsdienās pieejamiem materiāliem, bet tas līdz tikai trīs, četrus gadus un viss jāsāk no jauna. Vai tiešām netiks veikta renovācija šīm divām Iecavas augstceltnēm Tirgus 5 un Tirgus 6? Šīs mājas ir sava veida Iecavas seja un skats tām nav tas labākais. Gribētos saņemt konkrētu atbild - kad tiks veikta renovācija (ja renovēs), ko darīs, un par kādiem līdzekļiem? Namu pārvalde sola jau kuro gadu, bet ... Paldies!

JAUTĀJUMS

(11.12.2017.)

Lūgums veikt ceļa V 1010 remontu.

Iecavas novads
JAUTĀJUMS

(13.10.2017.)

Labrīt! Vēršos pie Jums atkārtoti ar jautājumu par atkritumu urnām Iecavas centrā un apkartnē. Piemēram jauni izremontētajā Skolas ielā, Zemgales ielā vai Baldones ielā? Vai tās tiks uzstadītas un kad? Es regulāri pastaigājos ar savu suni, garus gabalus, ejam pa 5-8 km, un kā godīgs pilsonis savācu suņa izkārnijumus, bet.....nav nevienas atkritumu urnas ne tuvumā, ne tālumā, kur to ''maisiņu'' izmest. Jau iepriekš pateicos par atbildi

Iecava
JAUTĀJUMS

(22.09.2017.)

Iecavas attīstības programmā 2013.-2019.gadam sadaļā M2. Kvalitatīvi ceļi un komunālā saimniecībā kā aktivitāte Nr 61. minēts: Trotuāra izbūve gar valsts autoceļu Stūri- Ziemeļi 451 m garumā līdz Dzimtmisas skolai ar noslēguma termiņu 2017.gads. Gribu uzzināt kādā stadijā ir šī aktivitāte un kāds liktenis sagaida to? Paldies jau iepriekš par atsaucību,

Dzimtmisa
JAUTĀJUMS

(13.09.2017.)

Sakiet lūdzu, kāpēc Iecavā regulāri ir tik smirdīgs gaiss? Kādiem valsts dienestiem par to būtu jāsūdzas? Tas jau sāk palikt nomācoši! :(

Iecava
JAUTĀJUMS

(25.08.2017.)

Labdien! Tā kā nezinu, kam šāds jautājums jāadresē - uzrakstu uz Domi, ar cerību, ka tomēr kāds mani (mūs) sadzirdēs!   Auto stāvlaukumā pie Iecavas ūdenstorņa jau vismaz 3 gadus stāv automāšīna ar valsts numurzīmi FN-8169 . skate bijusi derīga līdz 2014.gada martam. cik ir dzirdēts no kaimiņiem - mašīnas īpašnieks iepriekš ir dzīvojis Tirgus ielas 2b vai 2c mājā, bet te vairs nedzīvo, tomēr mašīna palikusi. Nezinu, vai kādam ir tiesības šādu automašīnu evakuēt/nogādāt kādā cilvēkiem netraucējošā vietā, bet neuzzināsim, ja nepajautāsim. ja konkrētā teritorija nav pašvaldības īpašums, vai ir iespējams par šo informēt atbildīgās personas? saprotu, ka ar vienu vietu mēs stāvvietu trūkuma jautājumu neatrisināsim, bet kāpēc ar to nesākt? 

Iecava
JAUTĀJUMS

Atkal nedarbojas apgaismojums uz ielas....vai nevaram to normali salabot???

Iecava
JAUTĀJUMS

(16.08.2017.)

Sveicināti. Paldies par atbildi. Bet teikšu jums tā 3 gadu dzīvoju šajā namā un katru rītu tiek apbraukāja sastrēgums. Tas nav tikai skolas ielas remonta laikā. Policiju arī neesmu manījis šajā laika periodā ne reizi. Vai tiešām dome rīkos ies tiaki tad kad notiks nelaime, kad pagalmā tiks notriekts kāds bērns? Ja jums nav budžetā naudiņas lai tiku uzstādīts dekoratīvai puķu pods lai šeit vairs nebrauc cauri. Vai vairāki "guļošie policisti" Tad varbut man pašam piedāvāt finansēt? Vai arī ar tirgus 2b un 2c iecivitājiem iesniegt parakstītu petīciju lai šeit izstāda kaut ko lai šeit nebraukā cauri. Un tiem kas šeit dzīvo tas nebus apgrūtinājums. Bet tiem kas traucas cauri lai atbrauktu sastrēgumu tas būs apgrūtinājums un viņi vairs to nedarīs.

Iecava
JAUTĀJUMS

Labdien. Mans mērs ir pilns. Lūdzu dariet kaut ko lieras labā. Katru rītu gar māju traucās neskaitāmas automašīnas lai apbruaktu luksaforu un sastrēgumu kas veidpjās pie E.Virzas un Rīgas ilea's krustojumā. seit ir dzīvojamā zona šeit ir jābrauc uz 20km/h un vispār nav jaābrauc lai apbrauktu krustojumu. Man ir vial liaste ārā bērnus, jo šoferi cenšās pēc iespējas ātrāk apbruakt sastrēgumu. Iesaku jums. 1.kārt lai kādu dienu Valsts Ceļu Piolicija padežūrē šajā posmā no Sporta ielas līdz E.Virzas ielai. Tieši gar mājām Tirgus 2b un Tirgus 2c. Varbūt tas šoferiem liks padomāt. 2.kart. Iespējams varat uzstādīt Dekoratīvos puķu podus pie transfarmātorā mājas. Lai vairs neapbrauc šo posmu. Visi kam vajadzēs nokļut pie saves dzīvokļiem, nokļūs tā pat. 3. kārt. vai arī nāksies ķerties pie radikāliem veidiem. Un visu izdarīt pašam. Paldies jau iepriekš. Nākāmais. Sporta un Trigus ielas krustojumā vel aizvien stāv elektro apgaismes stabs ar atvērtu vāku. kur var ielīst bērni, jot uz sporta laukumu. Par šo es jau rakstīju mēnesi pries pašvaldības vēlēšanām. pilnīgi nekāda rakcija. Jūs ko tur domē ņirgājaties par mums?

Iecava
JAUTĀJUMS

(13.07.2017.)

Labdien! Kādu laiku atpakaļ, laikrakstā "Iecavas Ziņas" tika publicēta sadaļa "Deputātu tribīne", kurā Iecavas novada domes deputāti pauda savu viedokli par notiekošo novadā. Pēdējā laikā, šīs sadaļas avīzē nav. Vai šī sadaļa tiks turpmāk publicēta, ar jaunā sasaukuma deputātu viedokļiem?

Iecava
JAUTĀJUMS

Labdien! Pēdējā laikā mani satrauc E. Virzas ielas posms no autoostas līdz pagriezienam uz domi, noslogojums. Problēma ir šajā posmā sagādā tikšana pār ceļu. Jāstāv ilgs laiks, mašīnas daudz, nestājas, un nepārtraukti pārsniedz ātrumu. Šajā posmā pār ceļu pārvietojas daudz bērni (uz domes laukumu, veikaliem, skolu), uzksatu ka šis posms ir palicis nedrošs, to pierāda arī nesen notikušās avārijas. Vai nākotnē nebūtu iespējams ierīkot, kaut gājēju pāreju, jo tuvākā vieta kur tik pāri ir lukofors, bet tas ir liels līkums, un lai tiktu uz domes laukumu, bērni riņķī neiet.

Iecava
JAUTĀJUMS

(30.06.2017.)

Labdien! Pie kādiem dienestiem vērsties, kad teju nedēļu kāpņu telpā atrodas dzīvnieku ekskrementi (2 atsevišķas kaudzes un peļķes vienā kāpņu laukumiņā un vēl viena peļķe pie ārdurvīm). Smaka pārņēmusi visu kāpņutelpu, kauns, kad kāds nāk ciemos. Mūsu mājā trepes mazgā iedzīvotāji, bet neuzskatu, ka iedzīvotājiem (vai algotam apkopējam) jāsavāc citu cilvēku mājas mīluļu atstātais.

centrs
JAUTĀJUMS

(29.06.2017.)

Labdien ! Sakiet Lūdzu , Kads ir L.Mucinieces darbs?? VAi viņas Darbs pastāv Nepārtraukti bļaut uz bērniem un dzenāt viņus? Cik ievēroju viņa vai nu dzenā bērnus LAUKUMĀ ( ka viņi tur mūziku klausās( tas gan man bija šoks , Bērnam aizrādija KO TU TE SAVU Mūziku klausies Ej mājas tur klausies) vai spēlē uz zāles futbolu ( atvainojiet Citur Iecavā Nav kur spēleties , vienigais laukums Iecavā) Tajā laikā viņa varēja darīt savu darbu ( karukļus beigtus lasīt , pa visu iecavu mētājās)

Iecava
JAUTĀJUMS

(21.06.2017.)

Labdien! Jau otro nedēļu parkā atrodas vairāki putnu (krauķu?) līķi, tuvu pie celiņiem. Nevaru saprast, vai tie ir katru reizi citi putni, vai tie paši. Nepieciešams rast iespēju tos savākt, jo pa šiem maršrutiem pārvietojas gan bērni, gan arī suņu īpašnieki ar saviem suņiem.

centrs
JAUTĀJUMS

Labdien, gribētu lūgt Jūms rīkoties (laikam jau šī vēstule domāta jaunā sasauskuma darbiniekiem). Iecavas "centra" pagalmā, pagasta padomes pagalmā: 1) bieži nav iespējams izbraukt ārā gar Alko outletu. Tur bieži stāv kravas un vieglās automašīnas, nosprostojot ceļu, neskatoties uz uzstādītām zīmēm. Bieži automašīnas iebrauc no Ed. Virzas ielas- iebraucot "zem ķieģeļa". Mans priekšlikums, lai tajā vietā padežurē policija, varēs izrakstīt daudz sodus. 2) ja arī izdodas izbraukt gar alko outletu, tad droši izbraukt uz Ed. Virzas ielu ir neiespējams, jo autostāvvietā pie "taxistiem" automašīnas novietotas līdz paši Ed. Virzas ielai, un traucē redzamību. Mans priekšlikums, samazināt stāvvietu skaitu par vienu, neļaut likt automašīnas tik tuvu brauktuvei. 3) iebraucot no Ed. Virzas ielas, pagalmā, un uzreiz nogriežoties uz Ed. Virzas 26 mājas stāvlaukumu, rodas bīstama situācija augsto krūmu dēļ, kas ir iestādīti tieši uz stūra. Krūmi ierobežo redzamību gājēju ceļam gar bērnu laukumu,, pa kuru traucas bērni lielos ātrumos, gan ar velosipēdiem, gan ar skrējriteņiem. Pašam ir nācies strauji bremzēt, kad no krūmiem negaidot parādās bērns. Mans priekšlikums, likvidēt krūmāju vispār, vai iestādīt augsto krūmu vietā īsākus. Šo problēmu risināšanai nav nepieciešami lieli naudas līdzekļi, tikai pareiza rīcība. Ceru uz rīcību.

Iecava
JAUTĀJUMS

Labdien! 2017g.15. jūnijā saņēmu Jāņa Pelša parakstītu atbildi uz manu iesniegumu, par konteinera pārvietošanu uz vietu, kur tas atradās pirms mūzikas skolas celtniecības. Līdztekus formālajam izklāstam par metriem un aizsargjoslām, galvenais manuprāt ir šis : " Pamatojoties uz augstāk minēto, konteineru nav iespējams novietot iepriekšējā vietā, jo Iecavas novada pašvaldība nedrīkst apgrūtināt sev piederošo zemes gabalu..." Nu protams, sev piederošo nevar, taču mums piederošo nez kāpēc var. Komunikācijas izbūvētas tā , ka to aizsargjoslas atrodas uz privātas zemes koks iestādīts uz pašas robežas . Elektrības sadales skapis uz pašas robežas. Gājēju celiņi vispār daļēji atrodas uz privātas zemes. Varbūt Jānis Pelsis tagad par saviem līdzekļiem (lai gan visi viņa līdzekļi paņemti no novada budžeta) to visu izlabos?

Iecavas nov.
JAUTĀJUMS

(07.06.2017.)

Cik iskatās,mūsu balsojums pašvaldības vēlēšanas ir masvarīgs.Jo tagad nolemšot bez mums kurš būs pagasta vecis.Bet uskatu ,ka tas kurš savacis vairak atbalstitāju balsis tas ari ir uzvarejis ,šinī gadijumā tas ir Mačeka kungs.Un ja pagastā vienai otrai aisēdejušai vistai,vai kada radinieka ieliknim kuram pat nav atbilstošas izglitibas uz ieņemamo amatu ir pretenzijas,tad labak lai paklusē.Jo esu noskaņots ,lai Iecavā valda tautas ievēlēts Pagasta cilvēks nevis sava starpā sadalits.

iecavas novads.
JAUTĀJUMS

(25.05.2017.)

Labdien! Vēršos jau otro reizi pie Jums, jo atbildi pirmo reizi nesaņēmu. Cik izmaksāja tilts ko uzstādija estrādes teritorijā? Par kādiem līdzekļiem tas tika finansēts?

Iecava
JAUTĀJUMS

Labdien! Saku lielu paldies, Iecavas veselības centra ārsta palīdzei/ medmāsiņai Ivetai, soc. dienesta darbiniecēm Andai, Vizmai un Vasilisai! Ar patiesu cieņu Ilze

Iecava
JAUTĀJUMS

(16.05.2017.)

Labdien! Kad būs satīrīts bērnu laukums Tirgus 5. Pilns ar suņu,kaķu kakām arī smilškastē , sadauzītiem stikliem, pudeļu korķiem,jaungada raķešu draņķiem. Pie vienīgā galda kad paviesojušies alkoholiķi mūžīgā nekārtība un miskaste.Rotaļu laukums kliedz pēc remonta.

Iecava tirgus 5
JAUTĀJUMS

(09.05.2017.)

Labdien! Sakiet lūdzu, ko jūs varētu darīt lietas labā? Katru rītu vedot savu bērnu uz skolu pa Zemgales ielu, novēroju, kā mazajiem skolniekiem nav iespējams droši šķērsot Rīgas ielu, jo pie esošās gājēju pārejas, reti kurš apstājās, pārsvarā tās ir lielās fūres, kuras traucās garām pat nepiebremzējot. Ir rīti, kad es ar savu auto piegriežu kādam ceļu, lai piespiestu viņus apstāties. Domāju, ka tas nav normāli. 1). varbūt ir vērts uzstādīt šajā vietā luksoforu ar iespēju gājējiem pārslēgt? 2) Ja tomēr pašvaldība nevar vai negrib sakārtot šo problēmu, tad varbūt norīkojiet mūsu eksklūzīvo kārtības dienestu, kuru mēs visi uzturam par lielām izmaksām, lai palīdz bērniem droši šķeršot šo vietu? 3) Vai tomēr pagaidam, kamēr notiek kāda nelaime?

Iecava
JAUTĀJUMS

(02.05.2017.)

30. aprīlī plkst. 22:10 gaismas nedega nekur, viss bija tumšs (t.sk. šoseja). Izņemot "Fēniksa" autostāvietā dega gaismas.

Iecava
JAUTĀJUMS

(30.04.2017.)

Sveiki! Kāpēc Iecavā laternas nedeg?

Iecava
JAUTĀJUMS

(28.04.2017.)

Cik no pašvaldības budžeta naudas izmaksāja jaunās interneta mājas lapas izstrāde, tai skaitā jaunā dizaina izstrāde, pašas mājas lapas izveidošana un informācijas pārnešana no iepriešējās mājas lapas? Kas šos darbus veica?

Iecava
JAUTĀJUMS

(24.04.2017.)

Gribu uzdod jautājumu pašvaldībai: Kāpēc tumšajā diennakts laikā Iecavā nedeg neviena laterna?

iecava
JAUTĀJUMS

(21.04.2017.)

Kad beidzot tiks sakārtots zālājs pēc neveklajiem sniega šķūrēšanas darbiem ziemā Krasta un Puškina ielas krustojumā? Drīz būs jāsāk pļaut zālājs, ko paveikt nebūs iespējams.

Puškina iela
JAUTĀJUMS

(21.04.2017.)

Labdien! Skolas ielas remontdarbu laikā ir ierobežota (brauc tikai iedzīvotāji, kuri tur dzīvo) satiksme, līdz ar to krustojumā ar Rīgas ielu luksoforu iesaku atslēgt, lai tas neveidotu garās rindas no Rīgas puses. Domāju, ka tas arī samazinās satiksmes intensitāti uz Baldones ielas pa kuru daudzi apbrauc radušos sastrēgumu. Skolēniem drošai Rīgas ielas šķēršošanai paliek E.Virzas iela pie luksofora vai gājēju pāreja pie Zemgales ielas.

Iecava
JAUTĀJUMS

(09.04.2017.)

Labdien! Vēlos jautāt kad ir plānota Edvarda virzas ielas 25 ēkas renovācija, acīmredzot novada domei nerūp iedzīvotāju drošība, jo uz sūdzībām netiek reaģēts. Balkoni ir katastrofālā stāvoklī un var jebkad sabrukt, ēku siltināšana un fasādes atjaunošana "bļauj" pēc remonta, vai tiešām jums vajag, lai notiek tas pats scenārijs, kas nesen notika vienā no Rīgas dzīvokļiem, kad sabruka balkons? Izdariet labu darbu uz pašvaldību vēlēšanām, vismaz būs kāds labums!!! Paldies par neko

Edvarda virzas iela 25
JAUTĀJUMS

Labdien! Lūdzu izsveriet iespēju uzstādīt putnu atbiedēšanas balonus arī Virzas ielas ozolu alejā - citādi šobrīd ir tā, ka no rītiem ejot uz un pa dienu nākot no darba, jāiet kā pa mīnu lauku - vārnas, piedodiet, "liek uz galvas"

Iecava
JAUTĀJUMS

(27.03.2017.)

Labdien! Kādēļ netiek kopta Iecavas estrāde? Trešo nedēļu eju, un nekas nav mainījies - pilns ar stikliem, piegružots, pērno lapu kaudzes, piemēslots. Vai tiešām ir jāgaida lielā talka, vai kādi svētki, lai to sakoptu? Bērnus tur vest nevar, bail ka savainosies uz stiklie, un atbraukušos ārzemju viesus bija kauns vest rādīt, kaut viņi to ļoti gribēja. Kauns ka viens no nozīmīgākajiem Iecavas objektiem, ir nolaists līdz tādam stāvoklim!

JAUTĀJUMS

(27.03.2017.)

Labdien! Pēc jaunās Mūzikas un mākslas skolas ēkas atvēršanas Grāfa laukumā ir aktualizējies jautājums par celiņu parkā, kas ved no skolas līdz koka gājēju tiltiņam. Ziemā tur vakaros ir tumšs, rudeņos un pavasaros dubļi. Pēc vecāku ierosinājuma kopsapulcē(direktore solīja ziņu nodot domes deputātiem), vēlāk deputāti vienbalsīgi pieņēma lēmumu uzlabot celiņu un iekļaut izdevumus 2017 gada tāmē. Jautājums: vai un kad tiks veikti uzlabojumi? Paldies!

Iecava
JAUTĀJUMS

(10.03.2017.)

Kaa ir plaanots ierobezhot vaarnu invaaziju parkaa un centraa?

Iecava
JAUTĀJUMS

(06.03.2017.)

Vai Iecavas pašvaldības iestādēs taisās būt kāds algas pielikums, vai citādi motivēt darbiniekus palikt strādāt (vai ieviest koeificentu no minimālās algas, kad paceļ minimālo algu tad atalgojums palielinās), jo atalgojums cik savā starpā runāts nav mainijies jau kādus divus gadus, lai gan minimālā algu lēnām valstī tiek palielina. Rodas sajūta, ka atalgojums lēnām pietuvināsies minimālajai algai.

Iecava
JAUTĀJUMS

(05.03.2017.)

Labdien, kādēļ Iecavas pašvaldība nenodrošina pirmsskolas bērnu bezmaksas ēdināšanu, kā tas notiek daudzās citās pašvaldībās, piemēram, Vecumnieku novadā no 1.-12.klasei? Arī Latvijas Pašvaldību savienība rosinājusi bezmaksas ēdināšanu nodrošināt visiem pirmsskolas vecuma bērniem. BTA likums nosaka, ka bērna tiesības valsts nodrošina visiem bērniem bez jebkādas diskriminācijas. Ģimenēm ar maziem bērniem tas būtu ļoti nozīmīgs atbalsts. Paldies.

Iecavas novads,
JAUTĀJUMS

Labdien! Pie dzīvokļu mājas Rīgas ielā 21 pagalmā ir saglabājusies vēsturiska smilškaste bērniem. Vai būtu iespējams to atjaunot, lai mazie varētu spēlēties?

Iecava
JAUTĀJUMS

Labdien, Iecavā ir it kā labi sakopta vide, laba infrasruktūra, bet pašā Iecavas centrā, autoostā, kur katru dienu apgrozās gan Iecavnieki, gan iebraucēji sabiedriskā tualete ir Iecavas kauna traips. Smaka tāda,ka uz vēmienu rauj, pods bez vāka, kur nu vēl gribēt tur atrast tualetes papīru un ziepes ar ko rokas nomazgāt. Kā arī pilna miskaste ar alkohola pudelēm, laikam vietējo bomžu dzertuve.... Varbūt ir vērts tur izveidot maksas WC, kā tas ir daudzviet, pie durvīm iemet monētu un tās atveras. To ierīkot nav dārgi un arī būs nauda papīriem un ziepēm.

Salaspils
JAUTĀJUMS

Labdien! Sakarā ar ceļu remontu Skolas ielas sākumposmā, šobrīd ir daudz autovadītāju, kas regulāri pārkāpj noteikumus. Viņi brauc zem „ķieģeļa” („iebraukt aizliegts”), nogriežoties no Virzas ielas uz Dārza ielu (gar VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” teritoriju). Ja līdz šim tas vēl bija pieciešams, tad tagad līdz kādam negadījumam vairs nav tālu. Jāatgādina, ka no rītiem un vakaros šo ceļu aktīvi izmanto gājēji, vecāki ar bērniem, visi kam ir kāds sakars ar bērnudārzu „Cālītis”. Ignorējot ceļa zīmi „braukt aizliegts”, traucas arī pretējā virzienā (no Zemgales ielas nogriežas uz Dārza ielu). Ir šausmīgi, kad kārtējais pārgalvis nesas pretī gājējiem. Jāpiebilst, ka iela nav pārredzama (pagriezieni, krūmi u.c.). Kā risinājumi varētu būt: 1) šķērslis no Virzas ielas puses (šlagbaums vai liels akmens); 2) uzstādīt zilo zīmi „vienvirziena ceļš” – no Zemgales ielas puses; 3) ātrumu ierobežojošie vaļņi jeb „guļošie policisti”.

Iecava
TWITTER
IecavaLV
11 dec
12. decembrī plkst. 18.00-21.00 Iecavas kultūras namā norisināsies «Pašapziņas skola sievietēm», kurā būs iespēja p… https://t.co/cIZWktJt2F