Iecavas
novads
IEkustina
Seko: twitter facebook rss instagram

Iecavas novada 23.atklātais čempionāts basketbolā

0

KOMANDU SASTĀVS

 

Čempionāta kopvērtējums:

1. vieta - Vecumnieki
2. vieta - Ozolu 15
3. vieta - RMC
4. vieta - Misa 1
5. vieta - ZAMS
6. vieta - AC Kluburi
7. vieta - Jelgavas NĪP
8. vieta - Misa 2

 

Statistikas dati

  • Kopā gūti 6027 punkti (visvairāk Ozolu 15 - 968 p.)
  • Spēlēja 90 dalībnieki (punktus guva 88 spēlētāji)
  • Kopā soda metieni - 1211/661 (54,58%)
    precīzākie soda metienos Ozolu 15 - 187/121 (64,71%)
  • Pavisam iemesti 645 trīspunktu metieni (tālmetienus realizējuši 70 spēlētāji)
  • Spēles apkalpojuši 9 sekretariāta tiesneši un 14 laukuma tiesneši (nNotikušas 39 spēles)

 

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI TOP 20

  1. Aldis Beitiņš (Ozolu 15) - 218 p.
  2. Normunds Popmanis (Vecumnieki) - 199 p.
  3. Edvards Jašuks (RMC) - 198 p.
  4. Uvis Strogonovs (Jelgavas NĪP) - 189 p.
  5. Gundars Brička (Vecumnieki) - 188 p.
  6. Ģirts Hauks (Ozolu 15) - 184 p.
  7. Juris Brūveris (Vecumnieki) - 183 p.
  8. Armands Kalniņš (Misa 1) - 175 p.
  9. Andris Ivanāns (AC Kluburi) - 163 p.
  10. Artūrs Rutkovskis (Jelgavas NĪP) - 152 p.
  11. Artūrs Seikstulis (Misa 2) - 139 p.
  12. Jānis Klāviņš (Vecumnieki) - 138 p.
  13. Ģirts Jakuška (AC Kluburi) - 137 p.
  14. Uģis Kreicšteins (Ozolu 15) - 134 p.
  15. Ruslans Mišukovskis (Misa 1) - 127 p.
  16. Kevins Mors (ZAMS) - 123 p.
  17. Toms Mudurs (RMC) - 119 p.
  18. Ginters Plukass (RMC) - 110 p.
  19. Jānis Pelēcis (Misa 1) - 109 p.
  20. Dāvis Vidrins (ZAMS) - 106 p.

 

PRECĪZĀKIE TRĪSPUNKTU METIENU IZPILDĪTĀJI TOP 10

  1. Juris Brūveris (Vecumnieki) - 38 reizes
  2. Uvis Strogonovs (Jelgavas NĪP) - 38
  3. Gundars Brička (Vecumnieki) - 32
  4. Ruslans Mišukovskis (Misa 1) - 28
  5. Mārcis Eglītis (Ozolu 15) - 26
  6. Māris Gailums (RMC) - 22
  7. Jānis Pelēcis (Misa 1) - 22
  8. Kevins Mors (ZAMS) - 18
  9. Jānis Tiltiņš (Ozolu 15) - 18
  10. Edvards Jašuks (RMC) - 16

 

LABĀKIE SODA METIENU IZPILDĪTĀJI TOP 10

  1. Gundars Brička (Vecumnieki) - 30/24   80,0%
  2. Toms Mudurs (RMC) - 20/16     80%
  3. Uvis Strogonovs (Jelgavas NĪP) - 27/21     77,8%
  4. Juris Brūveris (Vecumnieki) - 30/23     76,7%
  5. Ģirts Pommers (Jelgavas NĪP) - 26/19     73,1%
  6. Ģirts Hauks (Ozolu 15) - 46/32     69,6%
  7. Jānis Pelēcis (Misa 1) - 26/17     65,4%
  8. Andris Ivanāns (AC Kluburi) - 32/20        62,5%
  9. Aldis Beitiņš (Ozolu 15) - 66/41     62,1%
  10. Artūrs Rutkovskis (Jelgavas NĪP) - 48/28     58,3%

 

Spēļu rezultāti

12.marts  trešā finālspēle par 1.vietu
Vecumnieki - Ozolu 15         92:76     (2:1)
(G. Brička 37; U. Kreicšteins un Ģ. Hauks pa 20)

7.marts otrā finālspēle par 1.vietu

Ozolu 15 - Vecumnieki         89:59    (1:1)
(R. Alksnis 22; N. Popmanis 20)

22.februāris  Finālspēle par 3.vietu

Misa 1 - RMC                     71:81    (0:2)          
(A. Kalniņš 21 p.,7 ab;
E. Jašuks 28 p., 16 ab, 6 rez.p.)

15.februāris

Spēle par 7.vietu
Jelgavas NĪP–Misa 2           91:59
(A. Rutkovskis 40; A. Seikstulis 18)

Spēle par 5.vietu
ZAMS–AC Kluburi              77:62
(K. Ozoliņš 18; Ģ. Jakuška 23)

12.februāris

Finālspēle par 3.vietu   
RMC - Misa 1                                 71:70     (1:0)
(H. Meļķis 18 p., 5 ab, 4 pārtv.b.; J. Pelēcis 17 p., 7 ab; R. Mišukovskis 17 p.)

Finālspēle par 1.vietu
Vecumnieki - Ozolu 15              76:65           (1:0) 
(N. Popmanis 20 p., 14 ab; Ģ. Hauks 29 p., 9 ab)

8.februāris

ZAMS – Misa 2                   89:49
(D. Vidrins 17; A. Seikstulis 22)

Jelgavas NĪP – AC Kluburi  75:78
(U. Strogonovs 29; :Ģ. Jakuška 21)

5.februāris

Ozolu 15 – RMC             101:98
(Ģ. Hauks 26; M. Gailums 23)

Vecumnieki – Misa 1     102:86
(G. Brička 45; J. Pelēcis 19)

2.februāris

RMC - MISA 1                     67:78
(G. Plukass 20; T. Muļars 21)

ZAMS - VECUMNIEKI           55:73
(K. Ozoliņš 18; N. Popmanis 20)

29.janvāris

AC KLUBURI – MISA 2                         75:59
(A. Ivanāns 30; A. Seikstulis 17)

JELGAVAS NĪP - OZOLU 15                 88:110
(A. Rutkovskis 22; Ģ. Hauks 29)

24.janvāris

OZOLU 15 - ZAMS             80:56
(A. Beitiņš 20; K. Mors 23)

VECUMNIEKI – RMC          92:79
(J. Brūveris 38; E. Jašuks 24)

22.janvāris

MISA 1 – AC KLUBURI                 82:69
(J.Pelēcis 27; A. Ivanāns 27)

MISA 2 - JELGAVAS NĪP               67:94
(J. Kuprinskis 14; U. Strogonovs 28)

19.janvāris

ZAMS- JELGAVAS NĪP                       63:92
(D. Vidrins 17; U. Strogonovs 24)

AC KLUBURI - VECUMNIEKI                 0:20

15.janvāris

MISA 1 – MISA 2                                   107:76
(A. Kalniņš 35; K. Spalva 21)

RMC - OZOLU 15                                 86:105
(E. Jašuks 26; Ģ. Hauks 27)

5.janvāris

OZOLU 15 - AC KLUBURI                    101:75
(A. Beitiņš 35; A. Ivanāns 28)

VECUMNIEKI – MISA 1                         74:65
(G. Brička 24; A. Kalniņš 20)

3.janvāris

MISA 2- ZAMS                       53:73
(A.Seikstulis 18; K. Mors 25)

JELGAVAS NĪP – RMC           70:95
(Uvis Strogonovs 22; Edvards Jašuks 28)

29.decembris

RMC - ZAMS                                104:82
(Edvards Jašuks 31; Dāvis Vidrins 28)

AC KLUBURI - JELGAVAS NĪP       62:85
(Andris Ivanāns 18; Uvis Strogonovs 31)

OZOLU 15 - VECUMNIEKI             70:114
(Aldis Beitiņš 35; Normunds Popmanis 35)

27.decembris

VECUMNIEKI – MISA 2           142:43
(Gundars Brička 42; Artūrs Seikstulis 12)

MISA 1 - OZOLU 15                  76:85
(Gvido Zaļmežs 25; Ģirts Hauks 26)

22.decembris

JELGAVAS NĪP – MISA 1       81:68
(Artūrs Rutkovskis 20; Mārtiņš Veģis 21)

ZAMS - AC KLUBURI              88:79
(Kevins Mors 16; Andris Ivanāns 20)

19.decembris

MISA 2 - RMC                  63:119
(Kristers Spalva 16; Toms Mudurs 23)

18.decembris

VECUMNIEKI – JELGAVAS NĪP   94:80
(Juris Brūveris 36; Artūrs Rutkovskis 24)

15.decembris

AC KLUBURI - RMC         55:92
(Andris Osis 15; Edvards Jašuks 23)

OZOLU 15 – MISA 2        86:69
(Jānis Tiltiņš 22; Artūrs Seikstulis 21)

MISA 1 - ZAMS               66:48
(Mārtiņš Veģis 17; Dāvis Vidrins 16)

 

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

+/-

Punkti

Vieta

Ozolu 15

 

 

70:114

85:76

101:75

105:86

80:56

110:88

86:69

637:564

13

II

Vecumnieki

 

114:70

 

74:65

20:0

92:79

73:55

94:80

142:43

609:392

14

I

Misa 1

 

76:85

65:74

 

82:69

78:67

66:48

68:81

107:76

542:500

11

4.

AC Kluburi

 

75::101

0:20

69:82

 

55:92

79:88

62:85

75:59

415:527

7

8.

RMC

 

86:105

79:92

67:78

92:55

 

104:82

95:70

119:63

642:545

11

III

ZAMS

 

56:80

55:73

48:66

88:79

82:104

 

63:92

73:53

465:547

9

6.

Jelgavas NĪP

 

88:110

80:94

81:68

85:62

70:95

92:63

 

94:67

590:559

11

5.

Misa 2

69:86

43:142

76:107

59:75

63:119

53:73

67:94

 

 

430:696

7

7.

 

Čempionāta nolikums

Pieteikuma veidlapa

 

 

Lapas informācija atjaunota:    13.03.2018
TWITTER
IecavaLV
11 dec
12. decembrī plkst. 18.00-21.00 Iecavas kultūras namā norisināsies «Pašapziņas skola sievietēm», kurā būs iespēja p… https://t.co/cIZWktJt2F