Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Koledžas izglītība kļūst populāra strādājošo vidū

08.09.2017 0

Koledžas izglītība Latvijā ir samērā jauns augstākās izglītības veids, taču jau ieguvusi vērā ņemamu popularitāti, īpaši strādājošo un darba devēju vidū. Iegūt augstāko izglītību divos gados, turklāt zināšanas, kas studiju procesā tiek cieši saistītas ar praksi, kā arī gūt iespējas turpināt studijas otrā līmeņa augstskolu II vai III kursā, ir vilinoši un izdevīgi.

To novērtējuši arī studenti, kas mācās Juridiskās koledžas un tās filiāļu sešās dažādās programmās dienas, vakara vai neklātienes nodaļās, kā arī tālmācības jeb e-studiju veidā.

Koledža piedāvā apgūt jurista palīga profesiju tiesību zinātņu programmā; personāla vadītāja specialitāti cilvēku resursu vadības programmā; iegūt grāmatveža kvalifikāciju grāmatvedības un finanšu programmā; kļūt par komersantu uzņēmējdarbības vadības programmā vai nekustamā īpašuma pārvaldnieka nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas programmā.

Vairāk par piedāvājumu - koledžas mājaslapā

Dokumentu pieņemšana - līdz 29.septembrim.

Lapas informācija atjaunota:    08.09.2017
TWITTER
IecavaLV
01 Jun
Iecavas novada dome izsludina publisko apspriešanu jautājumā par sabiedriskās kārtības nodrošināšanas kvalitāti Ie… https://t.co/j2KNjiMM9O