Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

IEeļļos jauniešu iniciatīvas

13.11.2017 0

Iecavas novads guvis atbalstu Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajā atklātajā projektu konkursā «Strukturētā dialoga vietējo konsultāciju nodrošināšana» un īstenos projektu «IEeļļo Iecavu».

Projekta mērķis ir uzlabot Iecavas novada jauniešu, vecumā no 13 līdz 25 gadiem, dzīves kvalitāti, veicināt viņu iniciatīvas, darba tikumu, piederību novadam, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī identificēt aktuālās jauniešu vēlmes un intereses, lai tās iestrādātu pašvaldības plānošanas un finanšu dokumentos atbilstoši finanšu iespējām.

Projekta galvenie pasākumi:

  • Iecavas novada jauniešu forums «IEeļļo Iecavu»;
  • dialogs «Kafija ar politiķiem»;
  • esošā darba ar jaunatni izvērtējums novadā;
  • jauniešu fokusa grupas aptauja.

Izvērtējot un apkopojot augstāk minēto pasākumu rezultātus, tiks izstrādātas rekomendācijas, kā uzlabot turpmāko darbu ar jaunatni.

Ar šī projekta aktivitātēm vēlamies jauniešiem sniegt zināšanas par jaunatnes darbu vietējā, nacionālajā un Eiropas līmenī; izpratni par līdzdalības būtību un tās nozīmi ikviena dzīvē, kā arī attīstīt prasmes atpazīt savas vēlmes un patiesās vajadzības, argumentēt savu viedokli un aizstāvēt to.

Projekta īstenošanas laiks: 15.11.2017.-28.02.2018.

Projekts budžets: EUR 1706,62

Projekts tiks īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Ilze Dreimane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    13.11.2017
Aktuālais jautājums

Vai Tu šķiro atkritumus?

Jā, šķiroju visus mājsaimniecības atkritumus
Šķiroju daļēji, piemēram, tikai stikla taru, PET pudeles, papīru
Nē, nesaprotu kāds no tā labums
Šķirotu, ja tuvumā būtu šķirošanas konteineri
TWITTER
IecavaLV
17 Apr
Informējam, ka darbadiena no pirmdienas, 30.aprīļa, tiek pārcelta uz sestdienu, 21.aprīli. Iecavas novada pašvaldī… https://t.co/EVnfNS8D7m