Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Sākas balsošana par ''Iecavas novada Gada jaunieti 2017''!

30.11.2017 0

Tuvojas gada beigas, un šajā laikā esam ieraduši izvērtēt, kā ir veicies pa gadu, un paskatīties uz visu lielo bildi kopumā. Jaunatnes joma nav izņēmums.

 

Visa gada garumā katru mēnesi laikrakstā «Iecavas Ziņas», pašvaldības portālā un sociālajos tīklos tika rakstīts par kādu Iecavas novada jaunieti, kas sevi pierādījis konkrētā nozarē. Mūsu novadā dzīvo, mācās un strādā daudzpusīgi, interesanti un uzņēmīgi jaunieši, kuri izaicina un pilnveido sevi dažādās jomās - iesaistoties jauniešu programmās, sportā, mākslā, politikā - un nes Iecavas novada vārdu gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām. Ar šī gada jauniešu sasniegumiem var iepazīties portāla www.iecava.lv sadaļā Jauniešiem > Mēneša jaunietis.

Gada nogalē apbalvosim Iecavas novada Gada jaunieti, kurš tiks izraudzīts no visu mēneša jauniešu vidus. Tituls tiks piešķirts tam nominantam, par kuru visvairāk būs balsojuši portāla www.iecava.lv apmeklētāji. Balsošana ilgs no 1. decembra līdz 15. decembrim. BALSO ŠEIT!

Kā jau iepriekš informējām, konkursa ietvaros novada iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt jauniešus un biedrības citās piedāvātajās nominācijās, kuras ir nosauktas konkursa nolikumā. Šajās nominācijās konkursa uzvarētājus noteiks piecu cilvēku komisija. Pretendentus vērtēs Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja, izglītības speciāliste Valda Liekne, Iecavas vidusskolas Skolēnu domes priekšsēdētāja  Amanda Visocka, jaunatnes lietu speciāliste Ilze Dreimane un sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane.
Pieteikumus nominācijām no 20. novembra līdz 10. decembrim var iesniegt balvas pretendents, viņa vecāki, draugi, skolotāji, sabiedrisko organizāciju pārstāvji un citi interesenti personīgi Iecavas novada domes kancelejā vai sūtot pa pastu (adrese: Skola iela 4, Iecava, Iecavas novads, LV-3913).

Konkursa noslēguma pasākums notiks 22. decembrī plkst. 18.00 Iecavas Mūzikas un mākslas skolā.

Konkursu rīko Iecavas novada pašvaldība, un tā mērķis ir apzināt Iecavas novada aktīvos jauniešus un jauniešu grupas, veicinot viņu aktīvu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē, iesaistīšanos neformālās izglītības apguvē, kā arī brīvprātīgajā darbā un popularizējot individuālu talantu pilnveidošanu. Konkursa nolikums pieejams portāla www.iecava.lv sadaļā Pašvaldība > Normatīvie akti.

 

Ilze Dreimane
pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    04.12.2017
TWITTER
IecavaLV
11 dec
12. decembrī plkst. 18.00-21.00 Iecavas kultūras namā norisināsies «Pašapziņas skola sievietēm», kurā būs iespēja p… https://t.co/cIZWktJt2F