Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Par mīlestību un ziemu

07.01.2019 0

4. janvārī Iecavas Svētā Antona katoļu baznīcā dziedāja Kaspars Markševics un Jenny May. Tas bija Ziemassvētku koncerttūres «Ar mīlestību sirdī» noslēgums.

Par mīlestību un ziemu
FOTO: Beata Logina

Liturģiskajam Ziemassvētku laikam atbilstīgais repertuārs atgādināja, ka svētkos galvenais nav dāvanas, kas sagādātas, staigājot pa veikaliem, bet sirsnīga kopā būšana un patiess mīļums.

Tāpat kā citos dievnamos gada nogalē, arī Iecavā populārie dziedātāji kopā ar instrumentālistiem izpildīja dziesmas latviešu, angļu un vācu valodā. Koncertprogrammā izskanēja tādas kompozīcijas kā «Lai tik snieg!», «Ave Maria», «Hallelujah», «Pie Jesu», «White Christmas» un citas. Mūziķi priecājās, ka vecāki un vecvecāki uz koncertu paņēmuši līdzi arī bērnus, kas zina dziesmu vārdus un labprāt dzied līdzi.

Arī katoļu draudzes prāvests Agris Ruļuks pateicās visiem, kuri piektdienas pēcpusdienā bija atraduši laiku muzikālai pārdomu stundai dievnamā, vēlēja priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu.

Fotogalerija:
Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    07.01.2019
TWITTER
Iecavas novads
19 jūn
Atgādinām, ka šodien,19. jūnijā, plkst. 18:00 Iecavas kultūras namā notiks publiskās apspriešanas sanāksme par Ieca… https://t.co/mt7Ekd9pWT