Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Bibliotēkas ar dažādiem pasākumiem pastiprināti pievērš uzmanību savam darbam

23.04.2019 0

Bibliotēku nedēļa šogad notiek no 22.aprīlim līdz 28.aprīlim ar moto “Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām!”.

Bibliotēku nedēļas ietvaros Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā ir plānotas vairākas aktivitātes.

Dodot iespēju piekļūt modernai, mūsdienīgai informācijai, bibliotēkas iedrošina un iedvesmo sabiedrību. Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā 24. aprīlī plkst.16:00 ir plānota praktiska datorapmācība ar nosaukumu: “Autorizācijas dati - mūsdienīgiem bibliotēkas pakalpojumiem: “Mana bibliotēka” un 3td.lv e-grāmatu bibliotēka.” Par to, kas ir lasītāja autorizācijas dati; kur tos iegūst, kā pielieto?

Ikdienā aktīvi strādājam pie lasītāju autorizācijas datu popularizēšanas un ieviešanas praksē. Tā ir lieliska iespēja pilnvērtīgi izmantot kopkatalogu – attālināti pieslēdzoties savam lasītāja kontam caur “Mana bibliotēka” no sava mājas datora vai telefona. Šādi var sekot līdzi pie sevis esošo un pasūtīto grāmatu skaitam, pieprasīt grāmatu lasīšanas termiņa pagarinājumu, rezervēt sev vēlamo grāmatu, noskaidrot, vai interesējošā grāmata mūsu bibliotēkā ir vai nav vispār un kur to meklēt tuvākajās bibliotēkās. Turklāt autorizācijas dati nepieciešami, pirmo reizi reģistrējoties bezmaksas 3td.lv e-grāmatu bibliotēkā, par ko mūsu lasītājiem ir liela interese.

26. aprīlī notiks Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas aktīvāko lasītāju ekskursija pa Jelgavas novada skaistākajām vietām: Abgunstes muiža, šitaki sēņu audzētava "Trubenieki", kokapstrādes uzņēmums "Amatnieki", Lolitas Duges  "Piparmētru namiņš" u. c.

Šajā laikā notiek arī lasītāju anketēšana, lai uzzinātu viedokli, idejas, vēlmes pasākumu organizēšanā, jauno grāmatu iegādē, preses izdevumu pasūtīšanā u.c. jautājumos.

Visu aprīli ir apskatāma tematiskā novadpētniecības materiālu izstāde “Edvarta Virzas Iecavas bibliotēka - toreiz un tagad.”  Pieejama informācija un fotoalbumi par bibliotēku, kad tā vēl atradās Iecavas kultūras nama telpās, par 2003. gadu, kad tika nosaukta novadnieka Edvarta Virzas vārdā un pārcelta uz telpām Edvarta Virzas ielā 21a, bibliotēkas aktivitātes un vēsture līdz pat šodienai.

Aicinām ikvienu izmantot mūsdienīgās iespējas, ko piedāvā bibliotēkas, un atcerēties, ka lasīt ir stilīgi!

#bibliotēkunedēļa2019

Jolanta Ignate
bibliotēkas vadītāja pienākumu izpildītāja
Lapas informācija atjaunota:    23.04.2019
TWITTER
Iecavas novads
20 aug
Īstenojot Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ie… https://t.co/j8WYbdeZyc