Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Izsludinām fotokonkursu «Iecavas novada mēneša foto»

15.10.2015 0

Konkursā drīkst piedalīties ikviens foto entuziasts, fotoamatieris vai profesionālis, kas nofotografējis objektu, parādību, aktivitāti Iecavas novadā.

Konkursa mērķis ir atlasīt interesantas, atraktīvas un mākslinieciski kvalitatīvas Iecavas novada būtību raksturojošas fotogrāfijas pašvaldības fotoattēlu krājumu papildināšanai. Fotogrāfijas plānots izmantot Iecavas novada reklāmas materiālos, ievietošanai pašvaldības portālā www.iecava.lv un sociālajos tīklos, tūrisma materiālos, informatīvo izdevumu veidošanai, reprezentācijas vajadzībām.

Fotogrāfijas iesniedzamas elektroniski, sūtot e-pastu pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistam (lelde.podniece-jostmane@iecava.lv) vai izmantojot pašvaldības portāla www.iecava.lv funkciju «Iesūtīt foto».

Konkursa dalībnieka pieteikumā rakstiski jābūt norādītai šādai informācijai:
- fotogrāfijas autora vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese;
- fotogrāfijā fiksētā vieta, notikums un neliels apraksts.

Iesūtītās fotogrāfijas tiks nodotas iedzīvotāju balsojumam Iecavas novada profilā www.facebook.com/iecavasnovads. Par mēneša uzvarētāju kļūs tā fotogrāfija, kura būs saņēmusi visvairāk atzīmes «Patīk» (Like).

Konkursa nolikums, kurā noteikta konkursa norise un vērtēšanas kārtība, ŠEIT.
 

Lapas informācija atjaunota:    14.12.2015
Aktuālais jautājums

Vai Tu šķiro atkritumus?

Jā, šķiroju visus mājsaimniecības atkritumus
Šķiroju daļēji, piemēram, tikai stikla taru, PET pudeles, papīru
Nē, nesaprotu kāds no tā labums
Šķirotu, ja tuvumā būtu šķirošanas konteineri
TWITTER
IecavaLV
17 Apr
Informējam, ka darbadiena no pirmdienas, 30.aprīļa, tiek pārcelta uz sestdienu, 21.aprīli. Iecavas novada pašvaldī… https://t.co/EVnfNS8D7m