Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Iecavā un Dzimtmisā ierīkos tīkla piramīdas

21.09.2017 0

Šonedēļ saņemts pozitīvs Lauku atbalsta dienesta lēmums – ir apstiprināts projekta «Brīvā laika pavadīšanas un sportisko aktivitāšu iespēju dažādošana Iecavas novadā» iesniegums.

Iecavā un Dzimtmisā ierīkos tīkla piramīdas

Lai iesaistītu vairāk bērnu sportiskajās aktivitātēs svaigā gaisā un dažādotu brīvā laika pavadīšanas iespējas, īpaši vasarā, Iecavas novada dome ir plānojusi vairākās vietās ierīkot tīkla piramīdas. Iecavas centrā šīs iekārtas tiks novietotas starp daudzdzīvokļu ēkām Edvarta Virzas ielā 25, 27 un Tirgus ielā 5, Dzimtmisas ciemā pie pamatskolas un Iecavas individuālo māju rajonā pie internātpamatskolas internāta ēkas. Tā kā internāta teritorija nav slēgta, tīkla piramīda būs brīvi pieejama arī apkārtējo privātmāju bērniem.

Projektu «Brīvā laika pavadīšanas un sportisko aktivitāšu iespēju dažādošana Iecavas novadā» (Nr.17-06-AL07-A019.2201-000004) atbalsta Eiropas Lauksaimniecības fonds Lauku attīstībai (ELFLA), kur publiskais finansējums (ELFLA) ir 20 821,90 EUR un pašvaldības līdzfinansējums 2332,54 EUR.

 

Ineta Bramane
projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    21.09.2017
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
22 Jan
Bauskas rajona lauku partnerība izsludina LEADER projektu 4. kārtu uzņēmējdarbības atbalstam. Projektu iesniegumu p… https://t.co/SmFoD5Gz0s