Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Iecavā un Dzimtmisā ierīkos tīkla piramīdas

21.09.2017 0

Šonedēļ saņemts pozitīvs Lauku atbalsta dienesta lēmums – ir apstiprināts projekta «Brīvā laika pavadīšanas un sportisko aktivitāšu iespēju dažādošana Iecavas novadā» iesniegums.

Iecavā un Dzimtmisā ierīkos tīkla piramīdas

Lai iesaistītu vairāk bērnu sportiskajās aktivitātēs svaigā gaisā un dažādotu brīvā laika pavadīšanas iespējas, īpaši vasarā, Iecavas novada dome ir plānojusi vairākās vietās ierīkot tīkla piramīdas. Iecavas centrā šīs iekārtas tiks novietotas starp daudzdzīvokļu ēkām Edvarta Virzas ielā 25, 27 un Tirgus ielā 5, Dzimtmisas ciemā pie pamatskolas un Iecavas individuālo māju rajonā pie internātpamatskolas internāta ēkas. Tā kā internāta teritorija nav slēgta, tīkla piramīda būs brīvi pieejama arī apkārtējo privātmāju bērniem.

Projektu «Brīvā laika pavadīšanas un sportisko aktivitāšu iespēju dažādošana Iecavas novadā» (Nr.17-06-AL07-A019.2201-000004) atbalsta Eiropas Lauksaimniecības fonds Lauku attīstībai (ELFLA), kur publiskais finansējums (ELFLA) ir 20 821,90 EUR un pašvaldības līdzfinansējums 2332,54 EUR.

 

Ineta Bramane
projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    21.09.2017
Aktuālais jautājums

Vai Tu šķiro atkritumus?

Jā, šķiroju visus mājsaimniecības atkritumus
Šķiroju daļēji, piemēram, tikai stikla taru, PET pudeles, papīru
Nē, nesaprotu kāds no tā labums
Šķirotu, ja tuvumā būtu šķirošanas konteineri
TWITTER
IecavaLV
17 Apr
Informējam, ka darbadiena no pirmdienas, 30.aprīļa, tiek pārcelta uz sestdienu, 21.aprīli. Iecavas novada pašvaldī… https://t.co/EVnfNS8D7m