Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Otrklasnieki apgūst peldētprasmi

25.09.2017 0

Eiropas Sociālā fonda projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā”, ko īsteno Iecavas novada dome, ietvaros paredzēts, ka visi Iecavas novada 2. klašu skolēni apgūs pareizu peldētprasmi trenera uzraudzībā.

13. un 20. septembrī Iecavas vidusskolas 2.a un 2.c klases bērni devās uz Daugmales baseinu, kur pilnveidoja savu peldētprasmi. Treneris skolēniem ierādīja dažādus noderīgus vingrinājumus, mācīja pareizi elpot un ienirt. Bērni par doto iespēju ir ļoti priecīgi un ar nepacietību gaida nākamo nodarbību.

Projekta ietvaros katrs skolēns apmeklēs desmit peldēšanas nodarbības. Līdz šī gada beigām paredzēti četrpadsmit braucieni uz Daugmales baseinu.

Transporta pakalpojumus nodrošina SIA “HANSABUSS LATVIA”.

Projekta mērķis ir uzlabot vispārējās garīgās un fiziskās veselību Iecavas novada iedzīvotājiem, kā arī veicināt visu Iecavas novada iedzīvotāju, bet jo īpaši bērnu, bezdarbnieku un citu sociāli neaizsargāto slāņu cilvēku pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem.

 

Sintija Kalēja
projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    25.09.2017
Aktuālais jautājums

Kā Tu vēlies svinēt Latvijas 100. dzimšanas dienu?

gaidu pasākumus savā novadā
apmeklēšu lielos svētku notikumus Rīgā
gribu piedalīties interesantās iniciatīvās
vēlos paveikt ko paliekošu un sapost Latviju tās dzimšanas dienai
neplānoju iesaistīties simtgades svinībās
TWITTER
IecavaLV
22 Jan
Bauskas rajona lauku partnerība izsludina LEADER projektu 4. kārtu uzņēmējdarbības atbalstam. Projektu iesniegumu p… https://t.co/SmFoD5Gz0s