Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Aizpildi anketu un nosaki veselības veicināšanas virzienus!

07.03.2018 0

2017. gada nogalē Iecavas novada dome pieņēma lēmumu par Iecavas novada veselības veicināšanas stratēģijas 2018.-2022. gadam izstrādi. Darba grupa ir izstrādājusi anketu pašvaldības iedzīvotājiem, lai noskaidrotu sabiedrības veselīga dzīvesveida paradumus.

Anketas ir anonīmas, un to rezultāti tiks publicēti tikai un vienīgi apkopotā veidā. Lai iegūtu iespējami precīzākus datus, ir ļoti svarīgi saņemt atklātas atbildes.

Anketa būs pieejama un aizpildāma līdz 30.04.2018. Elektroniskās anketas saite pieejama ŠEIT, kā arī skolu e-klasē, tāpēc aicinām vecākus būt izprotošiem, neignorēt un aizpildīt anketu. Papīra formātā tā būs pieejama pašvaldības Administratīvajā nodaļā, novada ciemu bibliotēkās, Dienas centrā «Iecavnīca» un Jauniešu centrā, kā arī visās pašvaldības iestādēs, aģentūrā un kapitālsabiedrībās.

Anketas par bērniem vecumā līdz 11 gadiem ir jāaizpilda bērna likumiskajiem pārstāvjiem; anketas sākumā būs iespējams norādīt, par kādu personu anketa tiek pildīta. Bērni no 12 gadu vecuma aizpilda anketu par sevi.

No iedzīvotāju aktivitātes un sniegtajām atbildēm ir atkarīgs, kādi veselības veicināšanas pasākumi un aktivitātes novada iedzīvotājiem tiks iekļauti stratēģijas Rīcības plānā.

Jau šobrīd novada iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties daudzveidīgās veselību veicinošās aktivitātēs, kas finansētas gan no Eiropas Sociālā fonda, gan pašvaldības līdzekļiem. 

Stratēģijas Rīcības plānā iekļautās aktivitātes būs par pamatu veselības veicināšanas aktivitāšu norisei novadā turpmākajos gados un finansējuma piešķiršanai to īstenošana.

Ineta Bramane
Attīstības nodaļas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    09.03.2018
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl