novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Pret Carnikavu – kā pa amerikāņu kalniņiem

09.01.2019 0

LBL3 čempionāta otro posmu BK Dartija komanda uzsāka 8. janvārī izbraukumā pie BK Carnikava. Spēles gaita šūpojās te vienai, te otrai komandai labvēlīgāk, tomēr uzvaru svinēja viesi: 82:90 (17:27; 18:19; 32:21; 15:23).

Pēc pirmā mājinieku precīzā tālmetiena Dartija guva 20 punktus pēc kārtas un noturēja vadības grožus arī otrajā ceturtdaļā. Taču pēc tam Iecavas novada komandas jauda samazinājās, un pēc trešās ceturtdaļas rezultāts bija neizšķirts. Carnikavas basketbolisti izvirzījās vadībā, bet piecas minūtes pirms spēles beigām viesi atkal pārņēma vadību un pieaudzēja punktu pārsvaru.

«Uzvara nāca grūti un kā pa amerikāņu kalniņiem,» atzīst BK Dartija galvenais treneris Voldemārs Pārums. «Brīžiem nevajadzīgi pieskaņojāmies pretinieku garā sastāva diktētajam lēnākam spēles tempam. Zaudējām pretiniekiem atlēkušo bumbu izcīņā (-10), toties mums par 10 vairāk bija rezultatīvu piespēļu un pieļāvām mazāk kļūdu.»

Dartijas rindās visrezultatīvāk nospēlēja Gatis Justovičs, kurš savā vārda dienā demonstrēja lielisku sniegumu: 34 punkti, 10 rezultatīvas piespēles, 8 atlēkušās bumbas, 4 pārtvertas bumbas, 15 izprovocētas pretinieku piezīmes.

Jēkabs Roziņš: 19 p;

Gundars Brička: 16 p, 8 ab;

Jānis Tiltiņš: 9 p;

Guntis Banders: 6 p, 7 ab;

Mārtiņš Jakušonoks: 5 p;

Rolands Vereščagins: 1 p, 7 rp;

spēlēja arī Roberts Bicons, Jānis Pelēcis un Kārlis Niedra.

Svētdien, 13. janvārī, BK Dartija spēlēs Tukumā. Pēc tam Dartijai plānotas trīs mājas spēles - 23. janvārī, 30. janvārī un 6. februārī.