novads
Seko: twitter facebook rss instagram

BK Dartija ceturtdaļfinālu sāk ar uzvaru

05.04.2019 0

Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijā sācies izslēgšanas turnīrs. Ceturtdaļfināla pirmo spēli BK Dartija aizvadīja 3. aprīlī savā laukumā.

Ceturtdaļfināla sērijā, kurā uzvarētāju noskaidros divu spēļu summā, BK Dartija sacenšas ar BS Tukums/TSS. Iecavas novada komanda regulāro čempionātu beidza 5.vietā, bet tukumnieki ierindojās par vienu vietu augstāk.

3. aprīļa spēlē Iecavā mājinieki izcīnīja uzvaru ar rezultātu 67:62 (20:9; 15:19; 11:8; 21:26). Pārsvars varēja būt ievērojami lielāks, ja Dartijas spēlētāji būtu pieļāvuši mazāk kļūdu un aktīvāk uzbrukumā cīnījušies par bumbu. ‘’Daudzreiz neiemetām no groza apakšas un vajadzīgajā brīdī ‘’nesalauzām’’ pretiniekus,’’ atzīst BK Dartija galvenais treneris Voldemārs Pārums.

Jānis Eiduks: 20 p, 9 ab;

Eduards Ķikuts: 13 p, 9 ab;

Gatis Justovičs: 10 p, 10 ab, 4 rp;

Gundars Brička: 7 p, 5 ab, 4 rp;

Jēkabs Roziņš: 6 p, 7 ab, 4 pb;

Rolands Vereščagins: 6 p, 3 rp;