novads
Seko: twitter facebook rss instagram

BK Dartija neiekļūst pusfinālā

15.04.2019 0

Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā BK Dartija divu spēļu summā ar rezultātu 123:131 piekāpās BS Tukums/TSS komandai un pusfinālistu vidū neiekļuva.

Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē 3. aprīlī savā laukumā BK Dartija svinēja uzvaru ar 67:62, taču atbildes spēlē 13. aprīlī Tukumā Iecavas novada vienībai neizdevās gūt panākumu. Mājinieki triumfēja ar rezultātu 69:56 (19:10; 11:15; 22:16; 17:15).

BK Dartija sastāvā produktīvākie bija Jānis Eiduks (15 p, 8 ab), Guntis Banders (12 p, 13 ab), Jēkabs Roziņš (10 p, 5 ab) un Rolands Vereščagins (10 p, 4 ab).

Lapas informācija atjaunota:    15.04.2019