novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Finālsacensībās tikās sporta seniori

17.06.2019 0

15.un 16. jūnijā Salaspilī norisinājās LSVS pašvaldību 56. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā, informē Iecavas novada pašvaldības administrācijas Sporta nodaļas vadītājs Valdis Šusts.

Sieviešu vecuma grupā 40+ grupā Ieva Siugale izcīnīja divas 3.vietas - 100 m un 200 m skriešanā.

Dažādās distancēs pie godalgām tika brāļi Pārumi. Vīriešu vecuma grupā 35+ 1.vietu 5000 m soļošanā izcīnīja Jānis Pārums, bet 2. vietu - Dzintars Pārums. Dzintaram arī 1.vieta 3000 m soļošanā, bet Jānim - 5. vieta 5000 m skriešanā.

Bronzas medaļas sešu komandu konkurencē izcīnīja Iecavas novada basketbola komanda, informē Māris Ozoliņš. Kopā ar viņu komandā spēlēja Uģis Kreicšteins, Andris Osis, Ģirts Jakuška, Dainis Čapkovskis, Ivo Pūce, Jānis Baumerts, Raivis Alksnis un Normunds Feierbergs.

Veiksmīgāki bija Saldus novada un Gulbenes novada basketbolisti, toties aiz Iecavas novada palika Daugavpils, Dobeles un Talstu novada komanda.

Jāpiebilst, ka jau 25. maijā Madonā tika noskaidroti ātrākie LSVS pašvaldību 56. sporta spēļu finālsacensību dalībnieki riteņbraukšanā. Vīriešu vecuma grupā 40+ Ģirts Jakuška ieguva 2. vietu 25 km krosa distancē un 3.vietu 10 km solo braucienā.

Lapas informācija atjaunota:    18.06.2019