Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Vēl var pieteikt dalību Uzņēmēju dienās Zemgalē

10.04.2019 0

"Uzņēmēju dienas" ir ilgi gaidīts pasākums, kurā divu dienu garumā vienkopus pulcējas kā uzņēmēji, tā pašvaldību pārstāvji un iedzīvotāji, lai iepazītos ar jaunākajiem sasniegumiem, apmainītos pieredzē, kā arī uzzinātu par reģiona aktualitātēm.

Vēl var pieteikt dalību Uzņēmēju dienās Zemgalē

Šogad pasākumā tiks īpaši akcentētas arī izglītības un profesionālās karjeras izvēles iespējas.

Tradicionālā izstāde aizvien vairāk tiek transformēta Biznesa un karjeras iespēju festivālā – formātā, kas vairāk atbilst mūsdienu aktīvajam un dinamiskajām izmaiņām pārpilnajam laikam. Pasākuma saturs veidots kā lietderīgi izklaidējošs, lai katrs dalībnieks un apmeklētājs varētu iegūt sev interesējošo pievienoto vērtību.

“Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” ietvaros būs iespējams iepazīties daudzpusīgu piedāvājumu, ko būs sagādājuši aptuveni 160 dalībnieki: ražošanas uzņēmumi, pakalpojumu sniedzēji un profesionālās izglītības iestādes.

Vēl līdz 16. aprīlim ir iespējams pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”.

Pieteikšanās un papildu informācija par dalības nosacījumiem: LTRK Valdes padomniece reģionālajos jautājumos Ilze Brice, tālrunis: 29141693, e-pasts: ilze.brice@chamber.lv 

Aicinām visus aktīvos uzņēmējus piedalīties un parādīt savus sasniegumus plašam apmeklētāju lokam. Tiekamies "Uzņēmēju dienās Zemgalē 2019" jau 26. un 27. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā!

Lapas informācija atjaunota:    10.04.2019
TWITTER
Iecavas novads
20 aug
Īstenojot Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ie… https://t.co/j8WYbdeZyc