No 25.marta līdz 10 aprīlim krāsim kilometrus trijās dažādās disciplīnās: velobraukšana, skriešana un soļošana. Pie balvām tiks trīs aktīvākie kilometru krājēji katrā disciplīnā, taču starp pārējiem, kuri kopā pieveiks vismaz 125 kilometrus, tiks izlozētas papildus balvas.
Sporta organizators ir izveidojis jaunu interaktīvu pastaigas spēli Iecavā. Spēle ar nosaukumu „Iecava – toreiz un tagad” ir atrodama mobilajā lietotnē „Actionbound”, kuru var lejupielādēt Google Play vai App Store.
27. martā SIA ”Dzīvokļu komunālā saimniecība” (reģ.Nr. 43603016206; Edvarta Virzas iela 21a, Iecava, Bauskas novads, LV-3913) Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegusi ūdenssaimniecības sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteiktos tarifus, kas ir aprēķināti saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2016. gada 14. janvāra lēmumu Nr. 1/2 ‘’Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika’’ un pamatojumu noteiktajam tarifam.