Iecavas
pilsēta un pagasts
IEsaistās
Seko: facebook instagram

Eiropas Gada cilvēki 2013

0

«Eiropas Gada cilvēka 2013» titulu saņēma trīs Iecavas novada pārstāves.

 

 
 
 
 
Folkloras kopas «Tarkšķi» vadītāja Kristīne Karele titulam izvirzīta par kultūras mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu novada, valsts un starptautiskā mērogā. Pēc profesijas būdama angļu valodas skolotāja, jau vairāk nekā desmit gadus Kristīne ap sevi pulcē dažāda vecuma bērnus, jauniešus un pieaugušos, mācot viņiem mīlēt tautasdziesmu un iepazīt latviešu tradīcijas.

 

 

 

 

Ainu Ezergaili Iecavas novada pašvaldība «Eiropas Gada cilvēka» titulam virzīja par radošu pilsonisko aktivitāti, izveidojot Zorģu bibliotēku par vietējo kultūras, izglītības un sabiedriskās dzīves centru. A. Ezergaile Zorģu bibliotēku vada jau 35 gadus, kuru laikā viņa kļuvusi par ciema sabiedrības dvēseli, aizraujot cilvēkus gan radošās, gan praktiskās nodarbēs un saliedējot ļaudis kopīgā darbā un atpūtā. 

 

 

 

 

Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centra direktore Mirdza Brazovska titulam izvirzīta par ieguldījumu novada veselības aprūpes uzlabošanā, izveidojot mūsdienīgu veselības aprūpes iestādi ar plašu pakalpojumu klāstu. Iestādi viņa vada kopš 2006. gada.

 

Lapas informācija atjaunota:    06.01.2015