Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Noslēgušās droša interneta aktivitātes Bērnu bibliotēkā

09.03.2012 0

Mēnesis Iecavas Bērnu bibliotēkā bija spraigs ar dažādām aktivitātēm. 7. un 23. februārī notika interaktīvi izglītojoši pasākumi par drošību internetā - apmeklētāji iepazinās ar Latvijas Drošāka interneta centra un Zelta Zivtiņas desmit video instrukcijām «Dari virtuāli, domā reāli!» par drošu interneta lietošanu mobilajā telefonā, kritisku attieksmi pret interneta saturu un noskatījās sociālās kampaņas klipu.

Interesenti piedalījās stāstu apmaiņā «Pastāsti arī mums» par interesantām un bīstamām vietnēm. Uz anketas jautājumiem par drošu internetu atbildēja 50 respondenti. Lielākā daļa aptaujāto atzina, ka internets ir nedrošs. Skolēniem nācās saskarties ar nepiedienīgu valodu, manīt nepatīkamas bildes, čatot ar svešiem cilvēkiem. Priecē, ka bērni ir informēti par administratīvo un kriminālo atbildību, kā arī uzticības tālruni internetā.

Rolands Balodis un Raitis Fomrats izveidoja prezentāciju, kas veltīta Drošāka interneta dienai.

6. martā noslēguma pasākumā «Internets - izbaudi labo, izvairies no ļauna!» klātesošie grafiski attēloja interneta pozitīvās un negatīvās puses, iesaistījās diskusijā par starpgadījumiem no savas pieredzes.

Jāatgādina, ka šā gada akcijas «Dari virtuāli, domā reāli!» mērķis bija mudināt novērtēt un attīstīt skolēnos prasmi kritiski izvērtēt interneta saturu, sniedzot informāciju arī par iespējamiem riskiem internetā.

Ludmila Šteinberga
Bērnu bibliotēkas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    11.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
27 mar
No šodienas, 27. marta, pašvaldības kapitālsabiedrība «Iecavas siltums» apkuri nodrošinās automātiskā testa režīmā:… https://t.co/z1a2jBV8f6