Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Bibliotēkā no grāmatām uzbur Ziemassvētkus

27.12.2012 0
Ziemassvētku priekšvakarā Bērnu bibliotēkā viesojās vidusskolas skolēni, skolotāji Iveta Cera un Romualds Latkovskis.

Par jautru nodarbi izvērtās eglīšu rotājumu izgatavošana. Ieklausoties skolotājas Ivetas sniegtajos ieteikumos un idejās, izmantojot bibliotēkas grāmatas, bērni veidoja krāsainas filca bumbiņas, sirsniņas, zvaigznītes, sniegavīriņus.

Paralēli radošajām aktivitātēm klātesošie runāja par Ziemassvētku tradīcijām.  

Pēc vispārējā atzinuma ikvienam Ziemassvētki saistās ar savu pieredzi un mīļām atmiņām - ceptiem pīrāgiem, maigām sveču liesmām, smaržīgām piparkūkām un pie eglītes skandētiem dzejoļiem.

Ziemassvētku vecīša gaidīšana ir viena no visskaistākajām atmiņām, kādas seko mums no bērnības. Klausoties bibliotekāres Zojas Stūrmanes neparasto, humora pilno pasaku «Ziemassvētku vecīša diēta», bērni iesaistījās ar stāstiem par saviem spilgtākajiem Ziemassvētku vecīša gaidīšanas brīžiem. Viņš nāk klusi un slepeni, sagādājot pārsteigumu visiem svētku svinētājiem. Dažreiz  viņam ir atpazīstami vaibsti un balss, bet kājās zābaki, kurus nēsā tēvs, vectēvs, krusttēvs vai ne visai mīļa kaimiņiene. Skolotāji Iveta un Romualds arī ticēja šīm labestīgajam bārdainajam vecītim, kurš reiz tik daudz dāvājis prieka.

Paldies pasākuma dalībniekiem par darinātiem rotājumiem, interesantiem stāstiem, apsveikumiem, kuri ienesa mājīgumu, omulību un Ziemassvētku noskaņu Bērnu bibliotēkā.

Ludmila Šteinberga
Bērnu bibliotēkas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    11.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
27 mar
No šodienas, 27. marta, pašvaldības kapitālsabiedrība «Iecavas siltums» apkuri nodrošinās automātiskā testa režīmā:… https://t.co/z1a2jBV8f6