Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Bērnu bibliotēka iesaistās zibakcijā « Lasīsim kopā!»

02.05.2013 0

No 22. līdz 28. aprīlim valstī noritēja Bibliotēku nedēļa. Šogad Latvijas Nacionālā bibliotēka un Salaspils novada bibliotēka aicināja visas Latvijas bibliotēkas pievienoties aktivitātei «Lasīsim kopā!». Zibakcijas būtība - 25. aprīlī aicināt lasītājus, ņemot līdzi grāmatas, žurnālus vai citu lasāmvielu, doties ārpus telpām un vienlaicīgi 15 minūtes klusībā lasīt.

Atsaucoties aicinājumam, 24. aprīlī Bērnu bibliotēkas bibliotekāres piesaistīja interesentu uzmanību šai akcijai ar košām grāmatām bērnu laukumā pie Iecavas novada domes. Katrs varēja izvēlēties savai gaumei atbilstošu lasāmvielu. Zēnu uzmanību piesaistīja grāmatas par mašīnām un pirātiem, bet meiteņu par princesēm un dzīvniekiem.

Savukārt 25. aprīlī viesojāmies PII «Cālītis» rotaļu laukumā. Sagatavošanas un logopēdiskās grupiņu audzēkņi ar interesi klausījās stāstījumu par bērnu grāmatu daudzveidību: enciklopēdijām, runājošām un telpiskām grāmatām, izdevumiem ar pārsteigumiem.

Šādā veidā piesaistījām uzmanību bibliotēkai, lasīšanai un grāmatām. Zibakcijā piedalījāmies pirmo reizi un ceram, ka tā kļūs par labu tradīciju.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L. Šteinberga
Bērnu bibliotēkas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    11.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
27 mar
No šodienas, 27. marta, pašvaldības kapitālsabiedrība «Iecavas siltums» apkuri nodrošinās automātiskā testa režīmā:… https://t.co/z1a2jBV8f6