Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

9. klašu audzēkņi apzina savus mērķus

28.02.2018 0

26.februārī Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Iecavas vidusskolas 9. klasēm  notika pasākums “Es zinu un izvēlos”.

Pasākuma mērķis bija, izmantojot radošās domāšanas metodes un piemērus, stiprināt 9. klašu audzēkņu pašapziņu, motivēt apgūt mācību priekšmetus, apzinoties to lomu savu pozīciju stiprināšanā un spēt fokusēties uz izšķirošajām aktivitātēm, kas palīdz sasniegt iepriekš formulētu mērķi.

    

Pasākuma laikā jaunieši iepazinās ar stāstiem par Latvijas jaunajiem uzņēmējiem, pārrunāja, kādas raksturiezīmes ļauj sasniegt to, par ko citi vienīgi sapņo, izvērtēja savus radošos resursu, analizēja, kuri mācību priekšmeti ļauj radīt biznesa idejas, kā radīt vērtību „no nekā”, un  kādu labu ideju var radīt katrs pats. Interesants bija stāstījums par starpnozaru sadarbību un parastu lietu neparastu pielietojumu. Nodarbības noslēgumā skolēni varēja uzdot sev jautājumu ”Kāds ir mans mērķis? un secināja, ka tie cilvēki, kuriem ir mērķis, tālu tiek.

Inga Belinska
Pedagogs - karjeras konsultants
Lapas informācija atjaunota:    28.02.2018