Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Skolēni iepazīst profesijas, kas rūpējas par veselību

30.05.2019 0

No 20. līdz 22. maijam Iecavas vidusskolas 1.- 3.a,b,c klašu skolēni piedalījās karjeras attīstības atbalsta pasākumā «Profesijas, kuras rūpējas par veselību». Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 «Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs» ietvaros.

Skolēni iepazīst profesijas, kas rūpējas par veselību
FOTO: No albuma

Pasākuma mērķis - iepazīstināt skolēnus ar pārtikas produktu ražotāja, fizioterapeita un veterinārārsta profesiju, darbam nepieciešamajām prasmēm un izglītību.

Gan veterinārārste Santa Ivanāne (Iecavas veterinārā klīnika), gan fizioterapeite Endija Atava Čudare ( Fitnesa un rehabilitācijas centrs «Jautrais apelsīns»), gan pārtikas produktu ražotāja Inga Vēgnere-Albuže («Gardumu Avēnija») stāstīja par profesiju un darba vidi, iepazīstināja ar profesionālās darbības veikšanai nepieciešamajām prasmēm, rakstura īpašībām, zināšanām, demonstrēja nepieciešamo aprīkojumu. Īpaši tika uzsvērta katra cilvēka atbildība par savu veselību.

Izdevumus par karjeras attīstības atbalsta pasākumu «Profesijas, kuras rūpējas par veselību» plānots segt no projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 «Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs» finansējuma.

Inga Belinska
Karjeras konsultante
Lapas informācija atjaunota:    30.05.2019
TWITTER
Iecavas novads
26 jan
Pārtikas pakas saņems arī Iecavas novada izglītības iestāžu 1.-4. klašu skolēni. Sīkāk lasi te: https://t.co/ycAAQRGaY4