Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Darbu pašvaldības bērnudārzos turpinās organizēt attālināti un dežūrgrupās

12.05.2020 0

Līdz 9.jūnijam, kamēr valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija, Iecavas novada pirmsskolas izglītības iestādes (PII) strādās tādā pašā režīmā kā līdz šim.

7. maijā Ministru kabinets lēma atļaut pirmsskolas izglītības iestādes dibinātājam lemt, kā šajā mācību gadā organizēt 5-6 gadus vecu bērnu apmācību – klātienē vai attālināti. Kopš Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, no 12.marta, un atbilstoši pašvaldības izdotajam rīkojumam, mācības 5-6 gadīgiem bērniem Iecavas novada PII tiek organizētas attālināti. Lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu, PII pakalpojumu nodrošina atbilstoši Latvijas Republikas Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojuma Nr.103  4.2. punktam, nodrošinot iestādēs dežūrgrupas ar ierobežotu bērnu skaitu.

Lai mazinātu inficēšanās risku ar Covid-19, vecāku ievērībai atgādinām, ka katras PII vadītājs savā iestādē nosaka drošības pasākumu kārtību, kura ir jāievēro. Tostarp stingri noteikts ievērot divu metru distancēšanos vienam no otra, nepieļaujot drūzmēšanos.

Pašvaldība aicina vecākus līdz 9.jūnijam nevest bērnus uz bērnudārzu un rast veidu, kā nodrošināt savu bērnu pieskatīšanu mājas apstākļos.  

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    12.05.2020
TWITTER
Iecavas novads
15 sep
#teirdarbs Iecavas pamatskolā - pavāra vakance. Zini kādu pretendentu? https://t.co/V6YubLu71m