Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Starp konkursa «Gada skolēns 2020» laureātiem arī iecavniece

25.06.2020 0

19. jūnijā Rundāles amfiteātrī notika konkursa «Gada skolēns 2020» noslēguma pasākums. Tajā piedalījās četru novadu - Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku – talantīgākie un aktīvākie jaunieši, viņu ģimenes locekļi, pedagogi, skolu un pašvaldību pārstāvji.

Starp konkursa «Gada skolēns 2020» laureātiem arī iecavniece
FOTO: Diāna Goldmane

Kopumā pasākumā tika apbalvoti un sveikti 19 jaunieši, katrs no tiem saņēma piemiņas velti un naudas balvu. Iecavas novadu konkursā pārstāvēja Iecavas pamatskolas absolvente Jana Zabarovska.

Ikdienā Jana aktīvi darbojās skolas avīzē «Skolas logā», bija klases vecākā, labprāt piedalījās skolas rīkotajos sporta pasākumos, mācību priekšmetu olimpiādēs un labdarības akcijās, piecus gadus bija pulciņa «Radošās prasmes» dalībniece. Viņas radošumu ir pamanījuši un novērtējuši ne vien vietējie, bet arī žurnāls «Praktiskie rokdarbi». Jana ir centīga, atsaucīga un atbildīga, tādēļ Iecavas pamatskola šogad konkursam izvirzīja tieši viņu.

Noslēgumā katram jaunietim bija jāpasaka, pa kādu dzīves ceļu viņš turpmāk dosies. Jana pārliecinoši atbildēja, ka dosies pa interesantu ceļu, un viņu tajā noteikti atbalstīs ģimene un draugi.

Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks konkursa laureātiem vēlēja veiksmi un panākumus arī turpmākajos mācību un dzīves gados.

Ar muzikāliem priekšnesumiem klātesošos sveica radošā apvienība «Bekarneols», kuras sastāvā muzicē grupas «Carnelian» un «Bekars» dalībnieki.

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    25.06.2020
TWITTER
Iecavas novads
15 sep
#teirdarbs Iecavas pamatskolā - pavāra vakance. Zini kādu pretendentu? https://t.co/V6YubLu71m