Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Izglītības darbinieki saņems piemaksu par darbu klātienē

17.02.2021 0

Pirmsskolas izglītības iestāžu un speciālās izglītības iestādes darbinieki saņems vienreizēju piemaksu par darbu klātienē Covid-19 pandēmijas laikā.

Atbilstoši 2021. gada 28. janvāra Ministru kabineta rīkojumam Nr.56 “Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem", Izglītības un zinātnes ministrija 8. februārī ir pārskaitījusi pašvaldībām finanšu līdzekļus, kas paredzēti vienreizējas piemaksas piešķiršanai par darbu klātienē Covid-19 pandēmijas laikā:

 

  • pirmsskolas izglītības iestāžu un speciālās izglītības iestāžu pedagogiem (tai skaitā pedagogu palīgiem) 300 eiro apmērā (ieskaitot darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas) par vienu likmi;

  • personām, kuras sniedz aukles pakalpojumus pirmsskolas izglītības iestādēs un speciālās izglītības iestādēs (auklēm, skolotāja palīgiem), 300 eiro apmērā (ieskaitot darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas) par slodzi.

 

Iecavas novada pašvaldības administrācijas Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja informē, ka 16. februārī saņemtie naudas līdzekļi ir sadalīti katrai no izglītības iestādēm atkarībā no darbinieku amatiem un slodzēm.

Līga Egle
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    17.02.2021
TWITTER
Iecavas novads
24 feb
Iepriecini savas dāmas Sieviešu dienā!❤️ https://t.co/z5nUk5ZJso