Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

''Dambī'' atzīmē Jaunatnes dienu

15.08.2017 0

Atzīmējot Starptautisko Jaunatnes dienu, kā arī īstenojot Eiropas Sociālā fonda projektu «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā», sestdien, 12. augustā, Iecavas novada iedzīvotāji tika aicināti uz pludmales volejbola sacensībām un citām sportiskām aktivitātēm aktīvās atpūtas zonā «Dambis».

''Dambī'' atzīmē Jaunatnes dienu

Visas dienas garumā atpūtas zonā valdīja čalas un sportisks azarts, jo šoreiz Jaunatnes dienā svarīgs nebija vecums, bet gan spēja sadarboties vairākām paaudzēm un iemācīties ko jaunu. Ikvienam interesentam bija iespēja izmēģināt roku dažādās sportiskās un jautrās disciplīnās. Savu precizitāti varēja pierādīt petankā, bet veiklību - spīdmintona driblā, kur vienas minūtes laikā bija «jāuzdriblē» jeb jāveic pēc iespējas vairāk veiksmīgu atsitienu ar raketi. Savu attapību un azartu dalībnieki demonstrēja dārza spēlēs un ar krāsas baloniņu izkrāsoja jau par tradīciju kļuvušo improvizēto grafiti sienu upes malā.

Pasākuma mērķis tika sasniegts - dažādu paaudžu cilvēki tika izaicināti apgūt jaunas prasmes: mazbērni omītēm mācīja zīmēt grafiti uz improvizētās sienas; vecmāmiņas un vecāki pavadīja laiku kopā, iemācot jaunākajiem pasākuma apmeklētājiem spēlēt lielās dārza spēles - riču raču, dambreti un jautros konusus.  Pēc aktīvas, saules apspīdētas sportošanas visi klātesošie tika aicināti uz dienas gardāko «odziņu» – ugunskura zupu. Zupa tapa, pateicoties čakliem pavāriem, aicinot pievienoties jaunākus dalībniekus  iemācīties, kā no sastāvdaļām panākt gardu rezultātu – izdevās izcili!

Petanka (20 dalībnieki)

1.vieta – Vitālijs Žaglovs

2. vieta – Karīna Feduļina

3. vieta – Linda Linka

Spīdmintona dribls (20 dalībnieki)

1.vieta – Žanis Sevastjanovs – 120 reizes

2.vieta – Kārlis Edvarts Ozoliņš – 113 reizes

3.vieta – Vitālijs Čemeris – 109 reizes

Pludmales volejbols (8 komandas)

1.vieta – Buki (Žanis Sevastjanovs, Ivars Jurbergs)

2.vieta – Eckau (Eduards Cers, Edgars Zelmenis)

3.vieta – RD (Rūdolfs Lazdiņš, Dinārs Svikša)

Pateicamies sporta skolai «Dartija» un Sabiedriskās kārtības dienestam par sadarbību; SIA «U.B.S.» par tehnisko nodrošinājumu ugunskura zupas tapšanai.

Paldies aktīvajiem brīvprātīgajiem jauniešiem, ar kuru palīdzību pasākums noritēja raitāk: Dārtai Ušackai, Līvai Indriķei, Lindai Linkai, Alīnai Vladai, Līgai Puriņai un Annijai Lazdiņai.

Un, protams, paldies izturīgajiem dalībniekiem, kuri izvēlējās karstāko vasaras dienu pavadīt sportiskajās aktivitātēs. Tikpat aktīvi turpināsim visu gadu! Tiekamies citās aktivitātēs!

Projekta «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā» Nr. 9.2.4.2/16/I/038 mērķis ir uzlabot vispārējās garīgās un fiziskās veselības stāvokli Iecavas novada iedzīvotājiem, kā arī uzlabot visu novada iedzīvotāju, bet jo īpaši bērnu, bezdarbnieku un citu sociāli neaizsargāto slāņu cilvēku, iespējas saņemt veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumus. Projekta realizācijas termiņš ir 2019. gada 31. decembris. Kopējās izmaksas - 111607,00 eiro, no tām 85% ir ESF finansējums un 15% valsts budžeta finansējums.

Fotogalerija:
Ilze Dreimane, Ivars Jurbergs
Lapas informācija atjaunota:    16.08.2017
TWITTER
Iecavas novads
02 jūl
Turpinot ieguldīt arvien jaunās tehnoloģijās un uzņēmuma attīstībā, olu un olu produktu ražotājs AS «Balticovo» 1.… https://t.co/R2LNm0aMZu