Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iecavas Jauniešu centram - 4

25.02.2020 0

21. februāra vakarā jaunieši pulcējās sava tik iemīļotā Jauniešu centra telpās Grāfa laukumā 1, lai ģimeniskā lokā kopīgi atzīmētu jau ceturto pastāvēšanas gadu.

Iecavas Jauniešu centram - 4
FOTO: no IJC albuma

Tieši tik ilgu laiku jauniešiem ir pieejamas labiekārtotas telpas, tehniskais nodrošinājums, lai pilnveidotu sevi un saņemtu nepieciešamo atbalstu pārejai uz pieaugušo dzīvi.

Pasākumu atklāja kūkošana ar Līgu Rozīti: jaunieši kopā ar meistari radīja skices, kādam būtu jāizskatās gatavam rezultātam, pēcāk, sadalot darbus un atbildību, katrs varēja pielikt roku kūkas garnējuma tapšanā. Sadarbojoties tika radīta pati skaistākā Jauniešu centra dzimšanas dienas kūka – pašu rokām!

Vakara gaitā jauniešiem bija iespēja tuvāk iepazīt citam citu, lai varētu pietiekami uzticēties un strādāt kopā komandās. Šogad ballītē bija jāiejūtas īpašo uzdevumu vienības dalībnieku ādā – jāparāda savas prasmes gan tehnoloģijās, gan kustinot pelēkās šūniņas. 

Informatīvi–interaktīvā testā pasākuma dalībniekiem bija iespēja noskaidrot, cik labi viņi pazīst Jauniešu centru un ar to saistītos notikumus. Daudzi dalībnieki bija pārsteigti par Jauniešu centra piedāvātajām iespējām un vēsturiskajiem notikumiem.

Pasākuma noslēgumā jaunieši nodevās izaicinājumiem deju ritmos un TV programmā, kas sagādāja ne mazums uzlādējošu un jautru mirkļu.

Anna uz pasākumu bija atnākusi kopā ar draudzeni Danu, meitenes par pasākumu: «Mums patika, bija interesantas aktivitātes, nebija garlaicīgu momentu, taču gribētu, lai vēl vairāk jauniešu nāktu uz pasākumiem un ikdienā. Mūsuprāt, ir svarīgi nākt šurp un piedalīties pasākumos, lai iegūtu jaunus kontaktus, apgūtu komunikācijas prasmes, jautri pavadītu laiku un padzīvotos neformālā vidē.»

Sirsnīgs paldies par atbalstu mūsu draugiem – «Rozītes konditorejai» par gardo kūku un tās darināšanas procesu un olu spēka dāvaniņām dalībniekiem no AS «Balticovo»!

Ilze Usāne
Iecavas Jauniešu centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    25.02.2020
TWITTER
Iecavas novads
19 sep
👉 Atbalsti savējos, nobalso par energoefektīvu ēku Iecavas novadā - privātmāju “Liepalejas”! https://t.co/RqWYY0prgE