Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

5. maijā sākas pieteikšanās skolēnu vasaras nodarbinātībai

29.04.2020 0

Ņemot vērā pašreizējo situāciju un valstī noteiktos ierobežojumus, skolēnu nodarbinātība tiks organizēta atšķirīgi, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.

Šogad lielākā daļa darba vietu, t. sk. tās, kuras parasti piedāvājušas radošus darbus un pirmo darba pieredzi pasākumu organizēšanā, šogad organizēs nodarbinātību ārpus telpām – vides sakopšanā un labiekārtošanā.

Noteikumi Nr.2/2020 «Par skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā Iecavas novada pašvaldībā»  (31.03.2020.) paredz, ka skolēni pieteikuma anketu var iesniegt Iecavas novada pašvaldības administrācijā no 2. maija līdz 16. maijam. Ņemot vērā, ka 2. maijs un 16. maijs ir sestdiena, pieteikumi tiks pieņemti, sākot no tuvākās darba dienas, no 5. maija, līdz 18. maijam.

Pieteikumi jāiesniedz Iecavas novada pašvaldības administrācijā (pieteikuma anketu iemetot urnā pie ieejas durvīm, kas paredzēta dokumentu nodošanai). Urna pieejama administrācijas darba laikā un tiek regulāri iztukšota.

Pieteikuma anketas veidlapa atrodama Iecavas novada mājaslapas sadaļā JAUNIEŠIEM. Ja skolēnam nav iespējas izdrukāt pieteikuma anketu, to varēs paņemt GRĀMATU MĀJĀ (uz kājas) pie Iecavas Jauniešu centra no 30. aprīļa.

Lai samazinātu kontaktu ar cilvēkiem, iesniedzot pieteikumu, skolotāja rekomendācija nebūs nepieciešama.

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī, ārsta izziņas par veselības stāvokli būs jāiesniedz tiem skolēniem, kuriem tiks apstiprinātas darba vietas, laika periodā no 1. līdz 6. jūnijam (ja līdz tam laikam netiks pagarināta ārkārtas situācija).

Lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai, sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī ir iespējamas izmaiņas!

Ilze Skapsta
Iecavas novada pašvaldības administrācijas Jauniešu centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    28.04.2020
TWITTER
Iecavas novads
02 nov
Just posted a photo https://t.co/ZKmxoXmBmL