Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Ir laiks uzsmaidīt pavasarim

11.03.2022 0

“’Ļaujies pavasarim - esi vesels!” - ar šādu saukli Iecavas jauniešu centrā jaunieši sagaidīja martu - pavasara mēnesi.

Ir laiks uzsmaidīt pavasarim
FOTO: Elīza Dzene

Pasaulē notiekošais ir būtiski ietekmējis jauniešu mentālo, psihoemocionālo veselību. Ikdienā saskaroties ar dažādām grūtībām, uztverot informāciju par pasaulē notiekošo, veselība, veselīgs dzīvesveids, tā piekopšana ir atstāta novārtā, saasinot jau esošās veselības problēmas.

Nespēja izgulēties, trauksme, nogurums, apetītes trūkums, bailes par nākotni, nomāktība, emocionalitāte – tā ir daļa no grūtībām, ar ko jaunieši saskaras ikdienā, un tas iespaido gan mācību apguvi, gan savu izvirzīto mērķu sasniegšanu.

Lai atbalstītu jauniešus, daloties pieredzē un zināšanās, 9. martā fitnesa trenere un uztura speciāliste Baiba Svjatska iepazīstināja jauniešus ar veselīga dzīvesveida pamatiem. Speciāliste pastāstīja, kā pareizi izveidot ikdienas plānu, paredzot laiku gan atpūtai, gan sevis pilnveidošanai un pozitīvai realizēšanai, gan aktivitātēm svaigā gaisā.

Pasākuma beigu daļā, mūzikai skanot, jaunieši pilnveidoja savas prasmes fizisko aktivitāšu izpildē un uzklausīja speciālistes ieteikumus par to nepieciešamību un nozīmīgumu.

“Veselīgs dzīvesveids ir ikdienas ieradumi, kuri palīdz būt veselam, priecīgam un laimīgam, justies lieliski un enerģiski savā ķermenī. Tā ir mīlestība pret sevi! Uzlabojot savu pašsajūtu, cilvēks motivē arī apkārtējos!” atgādināja Baiba Svjatska.

Ir laiks ieskatīties sevī, pieņemt sevi un uzsmaidīt pavasarim!

Līga Briģe
Iecavas Jauniešu centra vadītāja pienākumu izpildītāja
Lapas informācija atjaunota:    11.03.2022