Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Joprojām jaunieši tiek aicināti piedalīties aptaujā

23.09.2014 0
Iecavas novada dome jau informēja, ka pašvaldībā tiek īstenots projekts „Jaunatnes politikas īstenošanas indeksa noteikšana jauniešu dzīves kvalitātes novērtēšanai Iecavas novadā", kura ietvaros tiek veikts pētījums. Aptauju veic starptautiska pilna servisa mārketinga pētījumu un metodoloģijas konsultācijas aģentūra SIA FACTUM", bet indeksa aprēķina metodiku izstrādāja Izglītības un zinātnes ministrija.

Pētījuma laikā pēc Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātas vienotas Jaunatnes politikas īstenošanas indeksa aprēķina metodikas, tiek veikta 13 līdz 25 gadus vecu  jauniešu aptauja, kuras mērķis ir noskaidrot Iecavas novadā dzīvojošu jauniešu viedokli par viņu dzīves kvalitāti novadā. Aptauju veic starptautiska pilna servisa mārketinga pētījumu un metodoloģijas konsultācijas aģentūra SIA FACTUM".

Pašvaldības rīcībā šobrīd nav objektīvu datu, kas raksturotu esošo situāciju - kā jaunieši paši novērtē viņiem pieejamās iespējas viņu iniciatīvu īstenošanai; iespējas neformālai izglītībai, nepieciešamo kompetenču iegūšanai un lietderīgai brīvā laika pavadīšanai.

Pētījuma rezultātā pašvaldība iegūs informāciju par esošo situāciju, kas tiks izmantota jaunatnes politikas attīstības plānošanas dokumenta izstrādē Iecavas novadā jeb darba ar jaunatni plānošanai, nosakot konkrētus mērķus, kas sasniedzami, lai paaugstinātu jauniešu dzīves kvalitāti - lai jaunieši Iecavas novadā justos labi.

Aicinām Iecavas novada jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem būt aktīviem un atsaucīgiem un iesaistīties mums visiem tik nozīmīgajā pētījumā, piedaloties aptaujā un izsakot savu viedokli, lai kopīgiem spēkiem padarītu dzīvi Iecavas novadā labāku. Mums ir svarīgs Tavs viedoklis!

Aptauja pieejama šeit.

 

Projekts īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2014.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

 

Aptauja notiks līdz 1.oktobrim!

 

Inese Bramane

Projektu koordinatore

Lapas informācija atjaunota:    08.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
19 sep
👉 Atbalsti savējos, nobalso par energoefektīvu ēku Iecavas novadā - privātmāju “Liepalejas”! https://t.co/RqWYY0prgE