Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Zālītes skolas rekonstrukciju turpinās pavasarī

15.12.2010 0


IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ

Jau divus mēnešus Zālītes speciālās internātpamatskolas skolēni dzīvo rekonstruētajā internāta ēkā.

ERAF līdzfinansētā projekta «Mācību vides uzlabošana izglītojamiem ar speciālām vajadzībām Iecavas novada Zālītes speciālajā internātpamatskolā» pirmo kārtu realizēja būvniecības uzņēmums SIA «Reaton LTD». Kopumā projektā ietverta divu Zālītes speciālās internātskolas ēku vienkāršota rekonstrukcija. Šogad ekspluatācijā tika nodots pārbūvētais sanitārais mezgls ēkai Zālītē, Upes ielā 8, bet internāta ēkā «Strauta Brīviņos» pabeigta ārsienu siltināšana un jumta vēja kastes apšūšana, kā arī izbūvēts jauns ēkas lievenis, informē objekta būvuzraugs Vladimirs Skvorcovs.

Pavasarī projekta īstenošanas otrajā kārtā būvnieki turpinās rekonstrukcijas darbus Zālītē, Upes ielā 8. Tur plānots veikt jumta pārbūvi, kā arī ēkas sienu, jumta un bēniņu siltināšanu. Tā kā iepirkuma rezultātā radās līdzekļu ietaupījums, šajā ēkā tiks veikta arī jumta konstrukciju atslogošana un pārbūvētas divas logu ailes, bet internāta ēkā «Strauta Brīviņos» veco krāšņu vietā tiks uzmūrētas trīs jaunas krāsnis un veikta atbalsta konstrukciju stiprināšana zem tām. Tāpat projekts paredz labiekārtošanas darbus: celiņu un jauna žoga izbūvi, zāliena atjaunošanu u. c.

Zālītes speciālās internātpamatskolas vienkāršoto rekonstrukciju būvnieki veic pēc SIA «Sintarh» izstrādātā projekta. Rekonstrukcijas otrā kārta SIA «Reaton LTD» būvniekiem jāsāk nākamā gada martā un jāpabeidz līdz maija beigām. Jāatgādina, ka 85% projekta izmaksu sedz ERAF, 15% - pašvaldība.

Lapas informācija atjaunota:    17.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
19 sep
👉 Atbalsti savējos, nobalso par energoefektīvu ēku Iecavas novadā - privātmāju “Liepalejas”! https://t.co/RqWYY0prgE