Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Skolas laiks jau teju klāt

30.08.2012 0

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ

Augusta beigās, kad skolēni kopā ar vecākiem pērk ikgadējos mācību materiālus un jaunas skolas drēbes, ir arī laiks, kad Iecavas skolas top sapostas, lai uzņemtu pirmklasniekus un arī pārējos skolēnus jaunajam mācību gadam.

Iecavas vidusskolā šogad ir veikti kosmētiskie remonti vairākos mācību kabinetos, pārkrāsots garais gaitenis, izremontēts arī trešā korpusa pirmais stāvs, nodrošinot skolēniem patīkamāku mācību vidi. Pateicoties dalībai ERAF projektā «Izglītības iestāžu informatizācija», skolas tehniskais aprīkojums ir papildināts ar 42 jauniem datoriem, kuri atrodas informātikas kabinetos, bibliotēkā un citos mācību kabinetos. Lai varētu labāk izprast apgūstamo mācību vielu un vizualizēt piemērus, ir iegādāti septiņi projektori, kuri tiks ierīkoti sākumskolas kabinetos, bioloģijas, matemātikas un svešvalodu mācību kabinetos. Bez remontdarbiem skolas iekštelpās uzsākti ilgi gaidītie būvdarbi arī skolas stadionā.

Internātpamatskolas skolnieces varēs apgūt pavārmākslu un dažādus citus mājsaimniecības darbus atjaunotajā mājturības kabinetā, kurā ir veikts kapitālais remonts. Arī šajā skolā projekta «Izglītības iestāžu informatizācija» ietvaros ir nopirkti 20 jauni stacionārie un divi portatīvie datori, kā arī viena interaktīvā tāfele.

Zālītes speciālajā internātpamatskolā ir izveidots jauns mācību kabinets māla apstrādei, kā arī no jauna iekārtoti divi darbmācības kabineti - kokapstrādes un mājturības. Lai mājīgāk justos jaunākie skolēni, uzlabotas sākumskolas iekštelpas.

Dzimtmisas pamatskolā ir veikts kosmētiskais remonts visās skolas telpās. Ar pašvaldības finansējumu ir papildināta skolēnu mācību līdzekļu bāze. Iesaistoties ERAF projektā «Izglītības iestāžu informatizācija», iegādāti septiņi datori, trīs interaktīvās tāfeles un trīs multimediju projektori.

Šogad vispārējās izglītības iestādēs darbu sāks astoņi jauni pedagogi, no kuriem divas skolotājas Iecavas vidusskolā - Zane Cera, kura mācīs sākumskolas 1.b klasi, un Monta Šata, kura būs 3.b klases skolotāja; Iecavas internātpamatskolā četras: angļu valodas skolotāja Rudīte Gustiņa, angļu valodas un mūzikas skolotāja Daina Paleja, sākumskolas skolotājas Kristīne Zabarovska un Renāte Balfale-Giluča; Zālītes specialajā internātpamatskolā darbu sāks kokapstrādes pasniedzējs Arnolds Ziemelis un māla apstrādes pasniedzēja Tija Bušmane.

Pirmsskolas izglītības iestādē «Cālītis» arī notiek pārmaiņas - ir izremontētas trīs rotaļu grupas, no kurām divas aprīkotas ar jaunām mēbelēm. Bērnu aktivitāšu drošībai mūzikas zālē tiek atjaunots parkets. Ārpus bērnudārza notiek iežogošanas darbi, kā arī automašīnu stāvlaukuma un pievadceļa izbūve, bet, pateicoties vecāku iniciatīvai, «Lācīšu» grupiņas bērniem būs iespēja rotaļāties jaunā rotaļu laukumā.

Lapas informācija atjaunota:    17.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
19 sep
👉 Atbalsti savējos, nobalso par energoefektīvu ēku Iecavas novadā - privātmāju “Liepalejas”! https://t.co/RqWYY0prgE