Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Pavasara svaigums Iecavas veselības un sociālas aprūpes centrā

22.03.2013 0

Iecavas iedzīvotājus beidzot priecē tas, ka Iecavas veselības un sociālas aprūpes centrs atkal ir netraucēti pieejams un iestādes savus pakalpojumus tagad var sniegt renovētās, gaišās, modernās telpās ar jaunu un mūsdienīgu aprīkojumu.

ERAF projekta «Ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana pašvaldības aģentūrā «Iecavas veselības un sociālās aprūpes centrs», nodrošinot stacionārās veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēja pārprofilēšanu uz ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu» ietvaros tika veikti visi plānoti ēkas renovācijas darbi un iegādāts viss projektā plānotais aprīkojums - datortehnika un medicīniskās iekārtas (vingrošanas inventārs, koagulators, modernas LED ķirurģiskās lampas, ķirurģiskais galds un citas ierīces). Apmeklētāju ērtībām ierīkots pacēlājs nokļūšanai uz otro stāvu un ir pārplānots arī sanitārais mezgls.

Patīkamāki darba apstākļi tagad ir arī neatliekamās medicīniskās brigādei, jo ir veikta ēkas ārējā un iekšējā renovācija, siltināšana un garāžas durvju nomaiņa pret augstākām un ar kustības automātiku aprīkotām.

Projekts īstenošana ir ļoti nozīmīga iestādes darba procesā, lai paplašinātu un uzlabotu Iecavā sniegto ambulatoro veselības pakalpojumu klāstu un pieejamību. Projekta rezultāti ļoti patīkami pārsteidza arī Zemgales pašvaldību vadītājus, kas 19. martā pulcējās Iecavā uz kārtējo Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdi. Atzinīgi tika novērtēts fakts, ka Iecava ne tikai piesaista projektu līdzekļus, bet ir spējuši saglabāt un attīstīt daudzveidīgus medicīnas pakalpojumus un plašu speciālistu klāstu, kas ne katrā novadā ir pieejams.

Projekta kopējas plānotās izmaksas ir Ls 208 503,42, tajā skaitā attiecināmās izmaksas - Ls 144 116,64 un neattiecināmās izmaksas - Ls 64 386,78. Publiskais ERAF finansējums ir 85% (Ls 122 499,14), bet IVSAC līdzfinansējums ir 15%, kas ir Ls 21 617,50. (Projekta Nr. 3DP/3.1.5.1.2/11/IPIA/VEC/001).

Ineta Bramane
projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    12.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
15 sep
#teirdarbs Iecavas pamatskolā - pavāra vakance. Zini kādu pretendentu? https://t.co/V6YubLu71m