Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Pirmie uzdevumi jau paveikti

01.07.2013 0
20. jūnijā veiksmīgi noritēja neformālās jauniešu grupas «IDeja» un jauniešu apvienības GTA dalībnieku pirmā tikšanās ģimenei draudzīgā atpūtas vietā «Labirinti». Viņi kopā realizē projektu «Tūrisma attīstības veicināšana Iecavā».

Tikšanās laikā jaunieši uzklausīja atpūtas vietas «Labirinti» īpašnieka Jāņa Pastara stāstījumu. Interesanti bija uzzināt, kā no ģimenes saimniecības izaugusi tūristu iecienīta atpūtas vieta. Bauskas tūrisma informācijas centra pārstāve pastāstīja par tūrisma attīstību citos novados, par tūrisma veicinošiem plusiem un mīnusiem Iecavā, sniedza padomus. Pēc tam jaunieši sadalījās komandās un katra komanda saņēma projekta mapi ar pirmajiem uzdevumiem. Pildot uzdevumus, jaunieši projekta gaitā krās punktus, kuri palīdzēs viņiem iegūt balviņas: pildspalvas, kreklus un dažādus citus nieciņus ar «IDeja» logo. Pirmais uzdevums bija radošais darbs. Tā laikā komandai vajadzēja uzskicēt dizainu dīvānam, kuru vēlāk vajadzēs arī realizēt un kuram tiks piešķirta liela loma visā projektā. Pēc dīvānu skiču prezentācijām par uzvarētāju atzina radošāko dīvānu.

Šim uzdevumam sekoja sportiskās aktivitātes - orientēšanās sacensības atpūtas vietā «Labirinti». Pēc oficiālās pasākuma daļas jauniešiem bija iespēja izklaidēties atrakciju parkā un baudīt vēdera priekus. Noslēgumā jaunieši saņēma mājas darbus, kuri jāizpilda līdz nākamajai tikšanās reizei 11. jūlijā, kura ieplānota sadarbībā ar radošo nometni Zālītē un jauniešiem no Rīgas.

 

 

Visi foršie iecavnieki - atsaucieties!

Mēs MEKLĒJAM DĪVĀNU un mīkstās rotaļlietas radošām pārvērtībām projekta ietvaros!

Dīvāns – garums ne vairāk kā 120 cm (kā divvietīgajam dīvānam), konstrukcija vēl turas kopā. Var būt arī mīkstais krēsls.

Rotaļlietas – mīkstās, reiz mīļās, bet šobrīd istabas kaktā noskumušās. Derēs arī tādas, kurām «laika zobs noēdis» kādu daļiņu.

Ja Tev ir ko mums uzdāvināt, zvani Gintai – 29175271.

Aelita Polenca
Lapas informācija atjaunota:    12.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
15 sep
#teirdarbs Iecavas pamatskolā - pavāra vakance. Zini kādu pretendentu? https://t.co/V6YubLu71m