Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Parakstīta vienošanās par dabaszinātņu kabinetu modernizēšanu

12.05.2009 0

   

11.maijā Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA) parakstītas pirmās deviņas vienošanās par finansējuma saņemšanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) aktivitātē «Kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana» (3.1.3.1.).

Projekta īstenotāju vidū ir arī Iecavas novada Dome. Jau tuvākajā laikā deviņās vidusskolās, tostarp Iecavas vidusskolā, sāksies remontdarbi un aprīkojuma iegāde, lai izveidotu mūsdienīgus un jaunajiem izglītības standartiem atbilstošus ķīmijas, bioloģijas, fizikas un matemātikas kabinetus.

Projektu īstenošanas gaitā paredzēts iegādāties mūsdienīgus uzskates līdzekļus un kabineta aprīkojumu katra dabaszinātņu priekšmeta apguvei, aprīkot kabinetus ar modernām informācijas tehnoloģijām, veikt skolu bibliotēku mācību video un fonotēku fondu atjaunošanu un papildināšanu, kā arī iegādāties elektroniskās apmācības programmatūras un jaunas mēbeles. Par ERAF līdzekļiem tiks veikti arī skolu kabinetu piemērošanas būvdarbi, kas nepieciešami, lai nodrošinātu tehnoloģiju un mācību aprīkojuma uzstādīšanu un ekspluatāciju.  

Kopējā projektu īstenošanas summa ir 22,5 miljoni latu, no kuriem ERAF finansējums ir 85%, bet nacionālais publiskais līdzfinansējums - 15%. 

Lapas informācija atjaunota:    17.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
19 sep
👉 Atbalsti savējos, nobalso par energoefektīvu ēku Iecavas novadā - privātmāju “Liepalejas”! https://t.co/RqWYY0prgE