Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Bērnu bibliotēkā apskatāma “Krāsainā pasaule”

25.04.2018 0

Kopš 23. aprīļa Iecavas bērnu bibliotekā var apskatīt Iecavas vidusskolas 3. klases audzēknes Kates Zaumanes personālizstādi “Krāsainā pasaule”. Šī jaunajai māksliniecei ir jau otrā gleznu izstāde.

Bērnu bibliotēkā apskatāma “Krāsainā pasaule”
FOTO: Solvita Pļaviņa

Izstādes atklāšanas dienā Kati sumināt ieradās klasesbiedri. Kate viesiem pastāstīja, ka glezno galvenokārt uz audekla. To dara kopš bērnības – cik vien sevi atceras. Šajās gleznās, atšķirībā no pirmās izstādes, kura notika pirms trīs gadiem, kad dominējošie bija zirgu zīmējumi, nu ir manāma daudzveidīga tematika. Viena no Kates mīlākajām gleznām ir “Galaktika”.

Gleznošana ir viens no nedaudzajiem Kates aizraušanās veidiem. Ilgu laiku sirdslieta ir jāšanas sports, bet nu ar lielu aizrautību meitene ir iesaistījusies arī akrobātiskajā vingrošanā.

Pēc neliela stāstījuma, kā arī gleznu kārtīgas apskates klasesbiedriem tika dots jauns uzdevums – uzminēt, kuru no izstādē esošajām gleznām Kate ar žestu palīdzību attēlo. Tā gan bija jautrība!

Paldies bibliotekārītēm par atsaucību, viesmīlīgajām telpām un laba vēlējumiem Katei. Arī mēs, 3.b klases skolēni un audzinātaja, pievienojamies laba vēlējumiem un esam pārliecināti, ka Katei viss vēl ir priekšā!

Solvita Pļaviņa
klases audzinātāja
Lapas informācija atjaunota:    25.04.2018
TWITTER
Iecavas novads
27 mar
No šodienas, 27. marta, pašvaldības kapitālsabiedrība «Iecavas siltums» apkuri nodrošinās automātiskā testa režīmā:… https://t.co/z1a2jBV8f6