Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Bērnu bibliotēkā pozitīvas emocijas raisa skolēnu radošie darbi

11.02.2020 0

No pirmdienas Iecavas novada bērnu bibliotēkas apmeklētāji var iepazīties ar Iecavas pamatskolas pulciņa «Radošās prasmes» Valentīna dienai veltīto dekoru izstādi «No sirsniņām līdz dzejai…».

Bērnu bibliotēkā pozitīvas emocijas raisa skolēnu radošie darbi
FOTO: Ludmila Šteinberga

Darbu autori, Paula Pūķe, Alīna Paluhina (4.b klase), Agnese Niedra (6.b) un Matīss Vētra (6.a), ar radošu pieeju veidojuši dekoratīvās sirdis. Darbā izmantots kartons, plastmasas pērlītes, dzija, papīra salvetes. Elegantas un smalkas sirdis ar sarkanās krāsas elementiem un lentītēm lieliski simbolizē Visu mīlētāju dienu.  

Paula Pūķe par godu svētkiem sacerējusi dzejoli:

 «Šai dienā puķītes

  Visskaistāk zied.

  Šai dienā

  Saulīte visaugstāk lec.

  Šai dienā mīlestības laiks

  Tiek piepildīts.»

Bibliotēkas interjeru lieliski papildina arī izstāde «Sniegu gaidot». Par spīti klimatiskajiem apstākļiem pulciņa dalībniekiem izdevies uzburt baltas ziemas ainavu ar sniegavīriem, rūķīšiem, sniega bumbām un apsnigušiem kokiem. Ekspozīcija rada prieku, gaišuma sajūtu un pozitīvas emocijas.

Paldies pulciņa vadītājai Ivetai Putniņai par atsaucību un sadarbību. Lai pulciņa «Radošās prasmes» dalībniekus un vadītāju vieno radošums, izdoma, vēlme darboties un priecēt apkārtējos!

Ludmila Šteinberga
bibliotēkas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    11.02.2020
TWITTER
Iecavas novads
27 mar
No šodienas, 27. marta, pašvaldības kapitālsabiedrība «Iecavas siltums» apkuri nodrošinās automātiskā testa režīmā:… https://t.co/z1a2jBV8f6