Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Atsāks darbu klātienē

19.04.2021 0

No pirmdienas, 19. aprīļa, darbu klātienē atsāks Zālītes, Zorģu, Rosmes un Ziemeļu bibliotēka, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Bibliotēkas uzņems individuālus apmeklētājus - viena persona vai vienā mājsaimniecībā dzīvojošie. Apmeklējot bibliotēku, obligāti jālieto mutes un deguna aizsegi, jādezinficē rokas. Maksimālais lietotāju uzturēšanās laiks bibliotēkā – 15 minūtes.

Bibliotēkā notiks tikai grāmatu un žurnālu izsniegšana un saņemšana, lietotājiem tiks nodrošināta brīva piekļuve krājumam.

Lai pasargātu cits citu no inficēšanās, bibliotēka ievēros sanitārās drošības noteikumus: apkalpošanas punktos ir uzstādīti aizsargstikli, darbinieki lietos mutes un deguna aizsegus, regulāri dezinficēs telpas, virsmas un inventāru, vēdinās telpas. Pirms atkārtotas ievietošanas krājumā, nodotās grāmatas un žurnāli tiks ievietoti 72 stundu ilgā karantīnā.

Apmeklētāji ir aicināti izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja ir novērojami elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī gadījumos, kad personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju vai mājas karantīnu.

Bibliotēku kontaktinformāciju un darba laiku skati šeit

Lapas informācija atjaunota:    19.04.2021