Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Dzejas dienas nāk Rosmes bibliotēkā

01.09.2022 0

8.septembrī plkst.18.00 Rosmes bibliotēka aicina uz sarīkojumu Dzejas dienas nāk: tikšanās, iepazīšanās un sarunu vakars.

Septembris, Dzejas mēnesis, ir laiks, kad īpaši daudzinām dzeju. Kad svētām Raiņa dzimšanas un arī nāves dienas atceres. Un piedomājam par viņa ierosmi un devumu latviešu dzejai. Tad vairāk piedomājam arī par sev mīļajiem un tuvajiem dzejniekiem.

Dzejas dienu ieskaņu atzīmēsim arī Iecavas pagasta Rosmes bibliotēkā, kur 8.septembrī plkst. 18.00 notiks sarunu vakars Dzejas dienas nāk. Tikšanās dalībnieki – rosmenieki un citi tuvienes un varbūt arī tālāko ciemu iedzīvotāji un literatūras draugi - tiek aicināti uz sarunu par dzeju. Lai dzeja ir mūsu tikšanās pirmais vadmotīvs! Ja vēlēsies, katrs tikšanās dalībnieks tiek aicināts nolasīt kādu sev tuvu dzeju, pastāstīt par savā dzīvē svarīgu dzejnieku un par viņa dzeju.

Sarunas kuplināsim arī pārdomās par to, kādu vēlamies redzēt Rosmes bibliotēku un tās grāmatu un periodisko izdevumu krājumu turpmāk. Izstāstīšu savas ieceres un uzklausīšu jūsu vēlmes un intereses.

 

Laipni aicināti!

Gunta Dombrovska
Rosmes bibliotēkas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    01.09.2022