Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Vasaras sporta sezona sākas ar jaunumiem!

10.05.2017 0

Trenažieri Iecavas stadionā, bumbas un pārvietojamie grozi ir daļa no jauninājumiem, kas noderēs iecavniekiem sportiskajās aktivitātēs.

Vasaras sporta sezona sākas ar jaunumiem!
FOTO: Valdis Šusts

Lai dažādotu sporta un brīvā laika pavadīšanas iespējas, projekta «Sportisko aktivitāšu dažādošana Iecavas novadā» ietvaros ir iegādāts daudzveidīgs sporta aprīkojums, informē pašvaldības projektu vadītāja Ineta Bramane. Tādējādi tiks paplašināts sabiedrisko aktivitāšu klāsts jau esošajiem sporta kolektīviem, komandām un klubiem, kā arī iedzīvotājiem, kas brīvo laiku vēlas pavadīt sportiski.

Tagad Iecavas stadionā blakus vidusskolai ir pieejams āra trenažieru komplekss. Lai novada sporta bāzē varētu ne tikai skriet un spēlēt bumbu, ierīkoti astoņi āra trenažieri. Tie paredzēti visām iedzīvotāju vecuma grupām - no skolēniem līdz pensionāriem. Tiesa, augumā mazākiem bērniem tie nav tik ērti lietojami, taču pārējie interesenti, sākot no 3.-4.klases un vecāki, trenažierus var brīvi izmantot, lai secīgi izvingrinātu visu ķermeni.

«Šos trenažierus izvēlējāmies, galvenokārt domājot ne jau par profesionāļiem, bet par pieaugušajiem, kas vēlas brīvajā laikā sevi mazliet izkustināt un vienmērīgi noslogot visas muskuļu grupas,» skaidro stadiona pārvaldnieks Valdis Šusts. «Te var izpildīt vingrinājumus gan pleciem un muguras daļai, gan kājām un gurniem. Izvēlējāmies kvalitatīvus, vizuāli pievilcīgus trenažierus un ceram, ka tie ilgi kalpos.»

Elektroniskais tablo noder, lai uzskatāmāk noritētu komandu spēles. Iegādāti arī divi pārvietojamie strītbola grozi, kurus varēs izmantot turnīru rīkošanai stadionā, kā arī dažādot disciplīnas pašvaldības pasākumos aktīvās atpūtas zonā «Spirtnieki» un citviet novada teritorijā. Izmantojot jaunās basketbola, volejbola un svaru bumbas, iespējams pievērsties vispārējās fiziskās attīstības vingrojumiem. Lai nodrošinātu prasībām atbilstošu futbola spēļu organizāciju, papildus ir iegādātas rezerves spēlētāju un tiesnešu nojumes.

Paredzams, ka strītbola grozi un volejbola tīkli stadionā tiks izvietoti nākamnedēļ; tad arī futbolisti varēs atsākt treniņus un mačus uz lielā zāles laukuma. Interesenti, kas vēlas izmantot jauno aprīkojumu (bumbas, grozus), aicināti vērsties pie stadiona pārvaldnieka.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības attīstības fonds lauku attīstībai (ELFLA). Projekta kopējās izmaksas ir 20830,82 EUR, tajā skaitā publiskais finansējums (ELFLA) - 18747,73 EUR jeb 90% no attiecināmajām izmaksām, pašvaldības līdzfinansējums - 2083,09 EUR.

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    10.05.2017
TWITTER
Iecavas novads
15 sep
#teirdarbs Iecavas pamatskolā - pavāra vakance. Zini kādu pretendentu? https://t.co/V6YubLu71m