Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iedzīvotāji novērtē sporta aprīkojuma pieejamību

20.09.2017 0

Pateicoties pašvaldības mērķtiecīgajai darbībai, attīstot sporta infrastruktūru un paplašinot inventāra klāstu, novadā ir daudzveidīgas iespējas sportiski pavadīt brīvo laiku.

To veiksmīgi izmanto ne tikai vispārizglītojošo skolu un sporta skolas audzēkņi, bet arī plašas iedzīvotāju grupas.

Aktivitāte novada stadionā nerimst ne vasarā, ne rudens un pavasara sezonā. Aktīvākie sportotāji rosās vēl vakara krēslā, prožektoru gaismu ieskauti. Ļaudis ir novērtējuši un labprāt izmanto no Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta līdzekļiem papildināto stadiona aprīkojumu. Āra trenažierus iecienījuši gan dažādu disciplīnu jaunie sportisti savu treniņu starplaikos, gan citi interesenti, brīvā dabā vienkārši izvingrinot dažādas muskuļu grupas, gan arī seniori rehabilitācijas nolūkos. Iegādātie strītbola grozi ir piejami jebkurā laikā, un tos intensīvi izmanto senioru basketbola komanda savos treniņos divreiz nedēļā, kā arī citi groza bumbas mīļotāji. Pārvietojamie grozi tiek izmantoti arī citos publiskos pasākumos ārpus stadiona teritorijas, piemēram, šogad pavasarī Muzeju nakts pasākumā. Rezultātu tablo tiek izmantots visās komandu spēlēs, kas regulāri notiek stadionā. Sportošanas laiku ar tablo kontrolē arī individuālie sportotāji.

Jau trešo gadu novadā aktīvi darbojas «KSMR fitness» grupa, kas savos treniņos izmanto arī stadiona aprīkojumu, piemēram, trenažierus, svaru bumbas.

Sportisko aktivitāšu aprīkojums iegādāts ar Eiropas Lauksaimniecības fonda Lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu, īstenojot projektu «Sportisko aktivitāšu dažādošana Iecavas novadā» (16-06-AL07-A019.2201-000002), kur publiskais finansējums (ELFLA) ir 18 747,74 EUR un pašvaldības līdzfinansējums 2 083,08 EUR.

 

Ineta Bramane, Valdis Šusts
Lapas informācija atjaunota:    19.09.2017
TWITTER
Iecavas novads
15 sep
#teirdarbs Iecavas pamatskolā - pavāra vakance. Zini kādu pretendentu? https://t.co/V6YubLu71m