Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Jūsu īpašums + uzņēmēja biznesa ideja = Iecavas novada izaugsmes veicinātāji

12.07.2018 0

Iecavas novada pašvaldības administrācija veido pašvaldības un privātā sektora nekustamo īpašumu datu bāzi, kur vienkopus būs pieejama informācija par īpašumiem (telpām, ēkām, zemi), kas piemēroti un saskaņā ar Iecavas novada teritorijas plānojumu atbilst uzņēmējdarbības veikšanai.

Pamatojoties uz datu bāzē apkopoto informāciju, pašvaldības mājas lapā www.iecava.lv tiks izveidots vizuāls īpašumu atspoguļojums kartē. Pašvaldība to nodrošinās bez maksas.

Katram objektam plānots pievienot plašāku informāciju par tā piederību (fiziska persona, juridiska persona, pašvaldība), atļauto izmantošanas veidu, platību un esošajām inženierkomunikācijām, kā arī fotoattēlus.

Lai izveidotu pēc iespējas plašāku uzņēmējdarbības vajadzībām atbilstošu nekustamo īpašumu datu bāzi, aicinām īpašniekus, kuri vēlas savu īpašumu izīrēt, iznomāt vai pārdot, aizpildīt ANKETU un

  • iesniegt to klātienē Iecavas novada pašvaldības administrācijā,
  • nosūtīt pa pastu uz adresi Skolas iela 4-40, Iecava, Iecavas nov., LV-3913,
  • nosūtīt elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu dome@iecava.lv.

Jautājumu gadījumā par nekustamā īpašuma piemērotību datu bāzei un anketas aizpildīšanu aicinām sazināties ar Iecavas novada pašvaldības administrācijas Nekustamā īpašuma nodaļas vadītāju Baibu Leitlanti, tālr.63941962; 25644393, e-pasts: baiba.leitlante@iecava.lv.

Lapas informācija atjaunota:    12.07.2018