Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Maija vidū mazajai zālei jābūt gatavai

27.03.2009 0

10.martā ir uzsākta Kultūras nama mazās zāles renovācija. Līgumu par veicamo darbu izpildi Iecavas novada Dome noslēdza dienu iepriekš.

Cenu aptaujā par tiesībām veikt renovāciju piedalījās 13 pretendenti, taču par uzvarētāju tika atzīts uzņēmums SIA «Baltijas projektu birojs». Kultūras nama mazās zāles renovācija pašvaldībai izmaksās Ls 36 505,72 (ar PVN), informē pašvaldības iepirkumu speciāliste Evita Heidemane. Līgums paredz, ka renovācijas darbi jāpabeidz līdz 18.maijam.

Renovācijas darbu projekts Iecavas Kultūras nama mazajai zālei Rīgas ielā 18 ietver vispārīgos celtniecības, elektroinstalācijas un interjera noformēšanas darbus.

Zālē ar palīgtelpām, kuru kopējā platība ir 235,2 kvadrātmetri, paredzēta esošo sienas paneļu un riģipša konstrukciju nomaiņa pret jaunām riģipša konstrukcijām, to apstrāde un sienu krāsošana, zāles grīdas seguma nomaiņa ar jaunu oša parketa grīdu, kā arī mazās skatuves gulšņu un seguma nomaiņa. Zāles griestu noformējums tiks veidots trīs pakāpēs no riģipša konstrukcijām. Paredzēta durvju nomaiņa, kā arī palodžu, radiatoru un cauruļu moldingu apdare. Logus noformēs ar romiešu žalūzijām, bet skatuves un bāra letes noformējumam tiks izmantots analogs aizkaru audums. Renovācijas darbu apjomā ir iekļauta arī esošās elektroinstalācijas un sadales skapja nomaiņa.  

Uzsākot remontdarbus, gan atklājies, ka ne visi nepieciešamie darbi ir iekļauti tehniskajā projektā, jo tos nevarēja konstatēt objekta apsekošanas laikā, informē pašvaldības kapitālās celtniecības speciālists Vladimirs Skvorcovs. Demontējot veco riģipsi no kolonnām, konstatēts, ka zāles nesošā kolonna ir sašķēlusies, tādēļ to būs nepieciešams savilkt ar metāla konstrukcijām. Arī demontējot riģipsi no sienām un ailām, konstatēts, ka vecās koka pārsedzes ir sapuvušas, tādēļ nepieciešams veikt jaunu pārsedžu montāžu. Šie darbi kopējās renovācijas izmaksas palielinās par Ls 1 187,41 (ar PVN).

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    17.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
30 okt
Novembrī grupu vingrošanas nodarbībās varēs piedalīties attālināti! #IEcavasnovads #IEkustina https://t.co/mdvV0F3fIj