Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Pašvaldība aicina darbā DzKS valdes locekli

04.07.2019 0

Nesen ieceltais pašvaldības kapitālsabiedrības SIA ''Dzīvokļu komunālā saimniecība'' valdes loceklis Renārs Vabals 2.jūlijā ir atkāpies no šī amata.

Iecavas novada pašvaldība aicina darbā sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Dzīvokļu komunālā saimniecība” valdes locekli (viena amata vieta uz nenoteiktu laiku, darbavieta – Iecava, Iecavas novads).

Valdes locekļa pienākumus un atbildību nosaka Komerclikums un Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likums.

Prasības pretendentiem/-ēm:

 • atbilstība Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 37. panta otrās daļas un 79. panta otrās daļas prasībām un likuma ”Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” prasībām;
 • ir otrā līmeņa augstākā izglītība (vēlama inženiertehnisko, sociālo zinātņu jomā vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas jomā);
 • vēlama darba pieredze vadošā amatā ne mazāk kā trīs gadi;
 • vēlama pieredze projektu vadībā;
 • izpratne par kapitālsabiedrības darbību nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un komunālo pakalpojumu nozares jautājumos;
 • valsts valodas prasme augstākajā līmenī (C1);
 • stratēģiskās plānošanas prasme, mērķtiecība, prasme formulēt viedokli un organizēt lēmumu pieņemšanu;
 • spēja veidot pozitīvas attiecības un uzņemties vadītāja lomu, lai nodrošinātu kapitālsabiedrības mērķu sasniegšanu;
 • spēja noteikt mērķus un plānot savas darbības;
 • spēja patstāvīgi darboties, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
 • prasme strādāt ar mūsdienu sakaru un informācijas līdzekļiem. Zināšanas un prasmes darbā ar datorprogrammām, zināšanas un prasmes lietvedībā;
 • autotransporta vadītāja apliecība (B kategorija).

 

Galvenie amata pienākumi ir nodrošināt pašvaldības pastāvīgo funkciju realizēšanu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanas, ūdenssaimniecības, atkritumsaimniecības, zaļās teritorijas un kapsētu kopšanas un uzraudzības nozarēs, vienlaikus piedāvājot remonta un dažādu citu speciālistu pakalpojumus.

 

Mēs piedāvājam:

• amatalgu 1808,00 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas), prof. klasif. kods 1120 14;

• dinamisku darbu profesionālu kolēģu kolektīvā;

• stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

 

Ja vēlies pieteikties uz vakanto amatu, nepieciešams iesniegt šādus dokumentus: īsu dzīves un darba gaitu pārstāstu (CV), motivācijas vēstuli, kā arī izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Dokumentus vari iesūtīt pa pastu Iecavas novada pašvaldības administrācijai Skolas ielā 4-40, Iecavā, Iecavas novadā, LV-3913, vai iesniegt personīgi pašvaldības administrācijā slēgtā aploksnē ar norādi “Pieteikums Iecavas novada pašvaldības kapitālsabiedrības - sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Dzīvokļu komunālā  saimniecība” valdes locekļa amatam”, vai ar drošu elektronisko parakstu nosūtīt uz pašvaldības oficiālo e-pasta adresi: dome@iecava.lv.

Pieteikums jāiesniedz līdz 2019.gada 19.jūlijam plkst. 14:00. Pēc šī termiņa iesniegtie, iesūtītie vai saņemtie dokumenti netiek izvērtēti. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļauti atlases otrajā kārtā. Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Visi iesniegtie dokumenti paliek pašvaldības rīcībā un tiem tiek piešķirts ierobežotas pieejamības informācijas statuss.

Iesniegtie personas dati pašvaldības lietvedības sistēmā tiek glabāti 5 gadus.

Datu subjektam ir tiesības pieprasīt iestādei piekļuvi datu subjekta personas datiem un to labošanu vai dzēšanu, vai apstrādes ierobežošanu, tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai.

Lapas informācija atjaunota:    04.07.2019
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn