Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Projekta norisēs stiprinās ģimenes vērtības

10.09.2019 0

Augusta nogalē ir parakstīts līgums ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru par projekta «Ģimenēm draudzīgas vides veidošana un ģimenes vērtību stiprināšana Iecavas novadā» īstenošanu.  

Projektu konkursa mērķis ir nodrošināt atbalstu pašvaldībām un NVO ģimenei labvēlīgas vides veidošanai sabiedrībā – daudzveidīgu ģimenisko vērtību popularizēšanas pasākumu organizēšanai. Projektā iekļauti pasākumi, kas vērsti uz ģimenes vērtību popularizēšanu sabiedrībā, dažādojot ģimeņu brīvā laika pavadīšanas iespējas un uzlabojot to kvalitāti.

Projektā sadarbībā ar pašvaldības Jauniešu centru un Dienas centru «Iecavnīca» aktivitātes īstenos arī biedrība «Iecavas sieviešu klubs «Liepas»».

Neskatoties uz konkursa nolikumā noteikto īso projekta aktivitāšu īstenošanas laiku (projekta iesniegšana 12.08.2019., projektu pabeigšanai 29.11.2019.), projektā iesaistītie darbinieki aktīvi darbojas, lai viss tiktu noorganizēts un notiktu plānotajā laikā.

Pirmais pasākums «Ģimenes saliedēšanas diena «Kopā un aktīvi»» plānots jau 21. septembrī Iecavas parka estrādē, kur aicinātas būs visas novada ģimenes. Tiks piedāvātas vairākas iespējas, kā pavadīt dienu: nesteidzīgi spēlēt dārza spēles, kopīgi veikt dažādus pārbaudījumus, vērot kendamas guru meistarklases, uzzināt par šo aktuālo aizraušanos, kā arī atbalstīt jaunākos ģimenes locekļus kendamas turnīros, iemūžināt ģimenes foto pasākuma fotokastē un - pats galvenais – būt kopā!

Nākamā projekta aktivitāte norisināsies oktobrī, un tā būs veltīta daudzbērnu ģimenēm, kuras ir Sociālā dienesta redzeslokā. Īpašā nedēļas nogalē ģimenes varēs būt kopā prom no ierastās vides, vairāk laika un rūpes veltīt cits citam, pastiprināti iepazīstot cits citu, atklājot jaunas lietas un izmantojot aktīvās atpūtas mestos izaicinājumus.

Papildus projekta pasākumiem tiks iegādātas dārza un iekštelpu spēles - lai dažādotu projekta pasākumu norisi un pašvaldības Dienas centrā uzlabotu regulāri notiekošo pakalpojumu «Māmiņu rīts». Mazuļi tiks nodarbināti savam vecumam aizraujošās norisēs, kamēr jaunās māmiņas varēs netraucēti piedalīties viņām sagatavotajās nodarbībās.

Projekts tiek īstenots ar 100% Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, piešķirtais finansējums ir 4495,66 EUR.

Ineta Bramane
pašvaldības administrācijas Attīstības nodaļas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    10.09.2019
TWITTER
Iecavas novads
02 jūl
Turpinot ieguldīt arvien jaunās tehnoloģijās un uzņēmuma attīstībā, olu un olu produktu ražotājs AS «Balticovo» 1.… https://t.co/R2LNm0aMZu