Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Notikusi Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde

03.12.2019 0

3. decembrī deputāti strādāja Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē. Darba kārtībā bija seši jautājumi.

Notikusi Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde
FOTO: Diāna Goldmane

Komitejas deputāti atkārtoti skatīja jautājumu par telpu, kas atrodas virs Zorģu bibliotēkas, izmantošanas iespējām.

Zorģu iedzīvotāji un ciema viesi aktīvi iesaistās bibliotēkā organizētajās aktivitātēs, taču esošās telpas tām jau sen ir kļuvušas par šauru. Gan Zorģu bibliotēkas vadītāja Aina Ezergaile, gan iedzīvotāji atzīst, ka būtu labi, ja bibliotēkas telpas būtu plašākas. Taču, lai jaunās telpas tiktu noslogotas, būtu nepieciešams cilvēks, kas tur strādātu.

Komitejai tika iesniegta ideja par mūžizglītības centra ierīkošanu minētajās telpās, taču deputāti nav pārliecināti par to, ka šādam centram piemērota vieta būtu ārpus Iecavas un ka tur būtu nepieciešams pilna laika darbinieks. Ideja par plašākām telpām gan ir atbalstāma, jo tieši tādam mērķim sākotnēji telpas tika iegādātas, uzsvēra Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs Juris Krievs.

Lai nākamajā Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē varētu pieņemt loģisku un pamatotu lēmumu, deputāti lēma paši doties apskatīt remontējamās telpas un klātienē aprunāties ar Zorģu bibliotēkas vadītāju.

Sniegs atbalstu

Saņemts fonda «Sibīrijas bērni» iesniegums, kurā pašvaldība lūgta finansiāli atbalstīt nodibinājuma organizētos pasākumus 2020. gadā, proti, konferenci un koncertu par godu izsūtīto piemiņai, bērnu zīmējumu – sacerējumu konkursu, filmas «Tālā zeme Sibīrija – Tālie Ziemeļi» montāžu, ekspedīciju uz Krasnojarskas apgabalu un Magadanu.

Iecavas novada dome ilggadēji atbalsta šī fonda aktivitātes, tāpat Izglītības, kultūras un sporta komitejas budžetā ik gadu paredzēti līdzekļi represēto atbalstam. Komiteja lēma fondu «Sibīrijas bērni» atbalstīt arī 2020. gadā.

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    04.12.2019
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn